Skocz do zawartości
Forum

Świeże zakażenie boreliozą


Gość karolina222222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina222222

Witam ostatnio odebrałam wynik na boreliozę i pani
doktor stwierdziła świeże zakaźnie wirusem boreliozy
nie dostałam żadnych leków i mam czekać do lutego ?
Ma pytanie czy te zakaźnie może się rozwinąć i czy czekam mnie leczenie i w jakim czasie choroba się rozwija?

Odnośnik do komentarza
Gość karolina222222

wcześniej pokazał się
rumień wędrujący i brałam Unidox Solutab przez miesiąc czasu zapiany przez lekarza rodzinnego i dał skierowanie do poradni chorób zakaźnych tam dostałam skierowanie badania
wyniki ma z testu ELISA
takie igm 53.17 a igg 11.71
i pani doktor stwierdziła zakażenie boreliozą i kazała czekać
do lutego ? Ma pytanie czy te zakaźnie może się rozwinąć i czy czekam mnie leczenie?

Odnośnik do komentarza

Jestem w trakcie terapii usuwania borrelii w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia w Krakowie (jest gwarancja skuteczności), wiem, że wielu osobom pomogła. Może warto spróbować, gdyż jest tam stosowana metoda nieinwazyjna (bez antybiotyków).

Odnośnik do komentarza

mam świeże zakaźnie boreliozą przy tym odczuwam dziwne zawroty głowy i ciągłe przemęczenie mam osłabiony organizm cały czas łapie jakieś infekcje grypowe oraz ma bóle stawów czasami jest to taki ból że nie można ustać na nogi
mój wynik z testu ELISA
igm 53.17<16 ujemny<16-22wątpliwy<22 dodatni<br /> igg 11.71<<16 ujemny<16-22wątpliwy<22 dodatni<br /> czy organizm sam może zwalczyć boreliozę? czy ominie
mnie leczenie brałam już Unidox Solutab przez lekarza rodzinego miesiąc nie długo mam wizytę u zakaźnych i czy długo leczy się boreliozę?

Odnośnik do komentarza
Gość schorowana

Witam. Od lipca tego roku mam wykrytą boreliozę IgM - 21, którą zaczełam leczyć po tygodniu od wykrycia kleszcza doxycykliną 200 mg na dobę przez 40 dni. w trakcie tej kuracji miałam robione badania i wykazały one IgM - 48. Wyniki zostały powtórzone pod koniec października i okazały IgM - 134. Dostałam właśnie lek Duomox. Wiem, że jest on stosowany w fazie "świeżej", ale tu pojawia się pytanie czy od 5 miesięcy dalej jest ta świeża postać, czy już przewlekła??

Odnośnik do komentarza

mam świeże zakaźnie boreliozą przy tym odczuwam dziwne zawroty głowy i ciągłe przemęczenie mam osłabiony organizm cały czas łapie jakieś infekcje grypowe oraz ma bóle stawów czasami jest to taki ból że nie można ustać na nogi
mój wynik z testu ELISA
igm 53.17<16 ujemny<16-22wątpliwy<22 dodatni<br /> igg 11.71<<16 ujemny<16-22wątpliwy<22 dodatni<br /> czy organizm sam może zwalczyć boreliozę? czy ominie
mnie leczenie brałam już Unidox Solutab przez lekarza rodzinego miesiąc nie długo mam wizytę u zakaźnych i czy długo leczy się boreliozę? czy może mieć wpływ jeszcze zęby ponieważ nie dawno podjęłam się leczenia zębów i co się okazało że mocno poleciały mi zęby?

Odnośnik do komentarza

~ania56
mam świeże zakaźnie boreliozą przy tym odczuwam dziwne zawroty głowy i ciągłe przemęczenie mam osłabiony organizm cały czas łapie jakieś infekcje grypowe oraz ma bóle stawów czasami jest to taki ból że nie można ustać na nogi
mój wynik z testu ELISA
igm 53.17<16 ujemny<16-22wątpliwy<22 dodatni<br /> igg 11.71<<16 ujemny<16-22wątpliwy<22 dodatni<br /> czy organizm sam może zwalczyć boreliozę? czy ominie
mnie leczenie brałam już Unidox Solutab przez lekarza rodzinego miesiąc nie długo mam wizytę u zakaźnych i czy długo leczy się boreliozę? czy może mieć wpływ jeszcze zęby ponieważ nie dawno podjęłam się leczenia zębów i co się okazało że mocno poleciały mi zęby?

Witam!
Z pewnością będzie Pani wymagała dalszego leczenia. Nie jest możliwe ustalenie długości leczenia, gdyż jest ono dobierane indywidualnie. Szczegółowy plan terapii ustali specjalista chorób zakaźnych. Bezwzględnie powinna Pani kontynuować leczenie stomatologiczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...