Skocz do zawartości
Forum

Czerwona i swędząca wysypka na ciele


Gość an...87

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 25 lat urodzilam 2 miesiace temu slicznego zdrowego chlopczyka . w ciazy przeszlam cholestaze ciazowa. Od jakiegos miesiaca zaczelo mnie wysypywac czerwone krostki na skorze , ktore zaczely swedziec. Jem duzo bialka - jestem karmiaca matka . Wysypka chwyta kazda powoli partie ciala ..szya kaciki na twarzy , lydki , brzuch i plecy .. Jako dziecko nie mialam sklonnosci do alergii pokarmowej.
Nie wiem czy ma to zwiazek lecz moj pierwszy syn jest alegikiem pokarmowym i czasem na tendencje do powracajacej pokrzywki czy zapalenia atopowego skrory. Martwie sie tym iz nie iwme co mam jesc skoro nabial mnie uczula , a przy tym karmie piersia . Czy bede zmuszona odstawic piers? i przejsc na Mleko modyfikowane ? Dodam , ze mieszkamy w Angli. Jedzenie takze tu jest inne niz w Polsce.Prosze mi doradzic co mam zrobic co jesc ? i czy jest jakis lek , czy masc na swedzace cialo?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Bardzo prawdopodobne, że opisana wysypka jest reakcją alergiczną na przyjmowane pokarmy. Nie można wykluczyć innego czynnika, który powoduje alergię. Inną przyczyną może być któraś z chorób zakaźnych. Doraźnie może Pani stosować leki przeciwświądowe dostępne w aptece bez recepty. Aby pozbyć się problemu konieczne jest ustalenie przyczyny dolegliwości. Konieczna będzie wizyta u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...