Skocz do zawartości
Forum

Ciągle i nawracajace zakażenia układu moczowego


Gość Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od ponad roku czasu, cierpie na ciagle zapalenia pecherza/moczu .. czasami naprzemiennie z infekcjami pochwy. Jesli mialabym to usrednic wydaje mi sie ze jedna infekcja miesiecznie to bylaby adekwatne podsumowanie :(

W sierpniu bylam leczona nifurantoina, tydzien temu dostalam inny antybiotyk (3 dniowy), niestety teraz juz nazwy nie pamietam.

Dodam rowniez, iz od ponad roku jestem w nowym zwiazku, w ktorym regularnie wspolzyjemy z partnerem.

W poprzednim zwiazku bylam 8 lat, i nic takiego nie mialo miejsca .. zastanawiam sie czy w jakis sposob nie szkodzi mi po prostu moj obecny partner :(
Zdaje sobie sprawe iz po wspolzyciu mija ok 2 dob, i nastopic moze zakazenie, i u mnie dochodzi wlasnie do takich sytuacji.
Oboje bardzo dbamy o higienie, oddaje mocz po stosunku, zeby wyplukac bakterie.
Pije soki zurawinowe i wode z cytryna, jak tylko pamietam ..

Od dziecka mialam problemy z nerkami / pecherzem. Jako 5 i 9 latka bylam hospitalizowana 2-3 miesiecznie na uchylki w pecherzu, poddawana roznym nieprzyjemnym dla dziecka badaniom - cystoskopii, cystograffi, plukaniom pecherza. Problemy ustaly po ostatniej hospitalizacji, i nawrocily po 20 latach :(

Mam rowniez zdwojenie ukladu kielichowo miedniczkowego, ktory nigdy nie zostal zoperowany.
Nie mam pojecia coz jeszcze moge zrobic, nie chce wiecznie przyjmowac antybiotykow, furaginu ..
prosze o pomoc.
Planuje przyjazd do PL, chcialabym udac sie do specjalisty na konkretne badania, mozliwe ze cos udaloby sie zadzialac .. bo jest to bardzo uciazliwe .. :(

Odnośnik do komentarza

MNIE POMOGŁO BRANIE PROURO CAŁY CZAS I ZAŁATWIANIE SIE CO 2-3 GODZ! CHODZI O NIEPRZETRZYMYWANIE MOCZU DLUGO W PĘCHERZU BO WTEDY SIĘ BAKTERIE MNOŻĄ.

A POZA TYM POLECAM FORUM PECHERZ,PL - TAM DZIEWCZYNY SUPER RADY DAJĄ! POZDRAWIAM I ŻYCZĘ ZDROWIA!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...