Skocz do zawartości
Forum

Bóle w klatce piersiowej pod żebrami


Gość Neosia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Nie wiedziałam jak nazwać ten temat, ponieważ nie do końca potrafię zdiagnozować moje bóle, jednak bardzo mnie one niepokoją. Mianowicie od ok.3 miesięcy dokuczają mi bóle pod żebrami z lewej strony, czasem ból jest tak jakby w okolicy jajnika, pachwiny jednak miałam robione badania i z jajnikami mam wszystko dobrze. Czasem wydaje się być wyżej od jajnika w okolicy bioder. Ból jest klujący, czasem promieniujące. Chwilami mam wrażenie że coś mnie uciska. Gdy mam wzdęcia to ból się nasila, a gdy przytrzymam pare razy bo np. jestem w gościnie ból jest tak mocny że cała się napinam i z każdym oddechem ból się nasila. Przy wypróżnianiu też mnie kłuje, tak jakby przechodzący kał dotykał tego miejsca bolącego(przepraszam za sformułowanie).. Gdy mam takie ataki często ból promieniuje na tył pleców. Mam 21 lat, choruję na zespół jelita wrażliwego, jednak nigdy takiego czegoś nie miałam. Martwi mnie to... W wakacje mój chłopak niechcący nacisnął mi łokciem dość boleśnie właśnie miejsce w okolicy pachwiny, gdzie ból do dziś się lokuję i wyżej troszkę i mam wrażenie, że od tego czasu się to zaczęło. Proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...