Skocz do zawartości
Forum

Domowe sposoby na ból zęba


Gość Bi.st.a

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo boli mnie ząb, chyba jest zepsuty. Do dentysty wybieram za trzy dni, wcześniej nie mogę bo pracuje. Brałam tabletki przeciwbólowe, trochę pomagały, ale słabo... znacie jakieś domowe sposoby na usnieżenie tego bólu?

Odnośnik do komentarza

Ja tam zawsze biore ibuprom i mi pomaga, raz nie mialam zadnego proszku przeciwbolowego, to wypilam kieliszek wodki, fakt pomoglo mi na jakis czas, po prostu znieczulilo, ale potem jak wodka przestala dzialac to bylo dwa razy gorzej,najlepiej regularnie odwiedzac dentste zeby nie miec problemow z zebami

Odnośnik do komentarza

ja znam :) kładziesz się na boku, ale nie od strony bolącego zęba, żeby ślina do niego nie spływała. Buzię zatykasz (ale delikatnie, żeby nie przyciskać!) np jakimś kocykiem i tak sobie oddychasz ciepłym powietrzem. Buzia musi być trochę otwarta, żeby nie nie naruszać zęba innymi zębami, język jak najdalej od tego ząbka. I tak leżysz spokojnie bez ruchu, w końcu przejdzie :) ja tak robiłam jak miałam problem z bolącą ósemką, początki torbieli i ziarninę, a to wszystko od tego ząbka mądrości. I ten sposób mi pomagał na tak dokuczliwy i silny ból :) to nawet lepsze niż tabletka

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.06.2012 o 21:57, Gość Achaa napisał:

ja znam ? kładziesz się na boku, ale nie od strony bolącego zęba, żeby ślina do niego nie spływała. Buzię zatykasz (ale delikatnie, żeby nie przyciskać!) np jakimś kocykiem i tak sobie oddychasz ciepłym powietrzem. Buzia musi być trochę otwarta, żeby nie nie naruszać zęba innymi zębami, język jak najdalej od tego ząbka. I tak leżysz spokojnie bez ruchu, w końcu przejdzie ? ja tak robiłam jak miałam problem z bolącą ósemką, początki torbieli i ziarninę, a to wszystko od tego ząbka mądrości. I ten sposób mi pomagał na tak dokuczliwy i silny ból ? to nawet lepsze niż tabletka http://implantytorun.pl/nadwrazliwosc-zebow/

Fajny sposób, ale czy nie lepiej zgłosić się po prostu do dentysty i usunąć ból na dobre?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...