Skocz do zawartości
Forum

Krwiak po operacji przepukliny


Gość pa...00

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!
Mój chłopak miał 8.03.2012r (środa) robiony zabieg na przepukline pachwinową, (przy użyciu siatki) którą była w prawym jądrze (ta przepuklina, nie wiem jak to fachowo określic) a była to wada wrodzona. Zaledwie po 5godzinach od zabiegu lekarz kazał mu sam wstac o wlasnych siłach, a w dodatku to jeszcze wtedy do końca mu nie zeszło znieczulenie, nie czuł pośladków i penisa (miał znieczulenei w kręgosłup), po zabiegu miał problem z oddaniem moczu, założyli mu cewnik, gdy oddał mocz, potem lekarz kazał mu isc za jakis czas juz samemu do łazienki, ale on nie mógł, czuł się słabo, w głowie mu się kręciło, miało mu się na wymioty, czy to normalne? I jeszcze i tak się nie wysikał, ponieważ bardzo go szczypało i nie mógł. A na drugi dzień rano(9.03.2012r czwartek) jak poszłam do szpitala to powiedział, że czuje że na nowo mu to wyszło i strasznie go boli, ruszyc sie nie mógł, i na oczach rosło, przy czym starsznie go bolało to stwierdzili, że zrobił się krwiak i włożyli mu drena, ma go do dziś (11.03.2012r) i nic mu nie schodzi, tylko trochę, wczoraj (10.03.2012r) wypisał się ze szpitala na własnę żądanie, ponieważ traktowali go jak w rzeźni, dawali mu tylko tabletki przeciwbólowe i na sen, żeby spał, i żeby ich nie wołał, z powodu bólu. Chodzi mi najbardziej o to, że prawe jądro zrobiło sie tak duże, ze wygląda jakby miał jedną wielkie jądro, dziś już było lepiej (11.03) bo pochodził trochę, ale to się nic nie zmniejsza. A czy grozi to bezpłodnością? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Założenie drenu jest standardową procedurą mająca na celu ewakuację krwiaka. Podawanie leków przeciwbólowych oraz nasennych jest wskazane w przypadku bólu o dużym nasileniu. Takie działanie ma na celu łagodzenie dolegliwości. Nierozsądnym było wpisanie się ze szpitala. Gojenie się krwiaka z reguły wymaga czasu. Niestosowanie się do zaleceń lekarskich może skutkować wystąpieniem powikłań, w tym także zaburzeniami płodności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...