Skocz do zawartości
Forum

Tępy ból z tyłu głowy a nerwica


Gość sweeetch0c0lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sweeetch0c0lat

Witam od pewnego czasu nie najlepiej sie czułam i postanowiłam iść do lekarza(bóle głowy, kołatanie serca bezsenność zawroty glowy ) miałam robioną krew, tarczyce i ekg dno oka wszystko w porządku.
Lekarz ogolny stwierdzil nerwice tle ze juz nie mam kołatnia serca itp mam tyleko bole glowy. Ogólnie mam skłonność do kaszaków na głowie i miałam już dwa wycinane(może to ma zwiazek z bólem) ostatnio tez wyczulam wzniesienie posrodku glowy nie wiem czy wczesniej ono bylo. Głowa boli mnie czesto z tylu jest to tepy bol. Czasami boli mnie wieczorem i rano nadal go czuje. Nie wiem co zrobić ponieważ głowa często mnie też boli na tym wzniesieniu. Nie chce już iść do mojego lekarza bo wydaje mi się, że nie da mi skierowaniado neurologa wszytsycy mówią że wymyślam sobie choroby a głowa nadal boli.
Co prawda troche myślałam o śmierci (mam 18 lat) ale juz mi przeszlo i nie mam zadnych objawow nerwicy procz tym bolem.
Nie wiem czy to ważne ale w listopadzie miałam też uraz głowy uderzyłam sie w posadzkę i skończyło się w szpitalu lekarz stwierdził ze to tylko stłuczenie ja sie zle czulam ciagle plakalam dostalam leki i przez 3 dni spalam wtedy nawet siedzenie przez telewizorem po godzinie mnie strasznie meczylo.
Proszę o pomoc !!

Odnośnik do komentarza

jesli mialas uraz glowy w listopadzie to koniecznie zrob przeswietlenie glowy raz jeszcze bo jakis krwiak mogl sie zrobic, uciska nerwy i dlatego Cie boli glowa.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość sweeetch0c0lat

pojechalam do szpitala na drugi dzien bo mnie tak bolala glowa i lekarz powiedzial ze to nic powaznego kazal odpoczywac i dal mi tabletki po 4 dniach przeszlo.
Uwazacie ze powinna? zrobic tomografie??

Odnośnik do komentarza
Gość sweeetch0c0lat

ale nie mam zadnch innch objawow procz bolu glow tepy z tylu i gdy dotykam.
Nie wiem czy to normalne ze tak mnie boli.
A poza tym po paru badaniach nie mozna stwierdzic nerwicy.
Nawet neurolog mnie nie badał.
Co prawda mam mature może to ze stresu ale głowa mnie codzinnie boli to niemormalne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...