Skocz do zawartości
Forum

Tiki kciuka, zimne dłonie i przykurcz małego placa


Gość Jowita 89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jowita 89

Witam,
Mam dosć śmieszny ale mocno uciążliwy problem, mianowicie marzną mi dłonie kiedy pisze na klawiaturze. Po 30 minutach dłonie mam tak zimne że muszę je czymś ogrzać bo nie mogę wytrzymać, do tego zauważyłam że czasami mam tak jakby tiki kciuka, samowolne ruchy, tak jakby jakieś drgawki w nim, no nie wiem jak to określić, sam się rusza, nawet kiedy tego nie chcę. Jakby bło mało to mały palec jest tak jakby przykurczony, trochę śmieszne wygląda. Jak rozmasuje dłonie i je ogrzeje to objawy przechodzą, zostają tylko te tiki i mały przykurcz palca. Od czego to moze byc?

Odnośnik do komentarza

mozliwe ze masz brak magnezu i słabe krążenie i dlatego tak się dzieje. Zazywaj magnez jedz gorzką czekolade i pobudzaj krążenie np. zaciskając rece w piastki itd pare razy zacisnij i pusc na rozgrzewke. Unikaj waskich segarkow i bransoletek ktore by uciskaly rece w nadgarstkach

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

ja tez tak mam ze mi zimno w reke w te ktora trzymam na myszce to od krazenia podobno. A te tiki moga byc od magnezu albo tez z krazenia. A nie masz zimnych stóp? Bo mnie takze czesto zimno w stopy, to kwestia krążenia.Ja sie tym nie przejmuje ale jesli ty masz te przykurcze i te tiki to zrób sobie morfologie zobaczysz sobie czego ile masz i jakie wartosci podniesc.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...