Skocz do zawartości
Forum

Ból spodu stopy


Gość someona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Od kilku dni boli mnie spód stopy, a dokładnie ta kość która łączy się z dużym palcem prawej stopy i jest "zgięta" podczas chodzenia na obcasach. Ostatnio dużo chodziłam na obcasach (buty są wygodne, obcas również wygodny i stabilny). Ból występuje nawet gdy chodzę w obuwiu płaskim, w obcasach nie chodzę często, wystarczy jeden dzień w takowym obuwiu na i już czuję dyskomfort. Dodam że mam 23 lata i ten ból pojawia się co jakiś czas. Kiedyś nawet nie mogłam przez to chodzić, miałam wyjazd zagraniczny dlatego pojechałam na pogotowie i tam lekarz przepisał mi jedynie potas i zalecił wizytę jeśli to by nie pomogło. Czy może ktoś miał podobnie i wie jaka może być przyczyna tego bólu (wykluczając chodzenie w obuwiu na obcasach) ?

Odnośnik do komentarza

Witam mam 29 lat a w wieku 13 lub 14 lat zostałam kopnięta w łydkę podczas meczu piłki noznej ,bolało mocno nie mogłam aż nogi wyprostować( po paru dniach sie udało) lekarz schłodził mi miejsce uderzenia ale nic nie pomogło, nie było nigdy nawet żadnego siniaka.Ból łydki utrzymuje sie do dnia dzisiejszego.Gdy siedzę i mam noge zgiętą na 90 stopni to cały czas czuje ból jak ją podkurzę to mogę o niej zapomnieć ale jest już gorzej gdy wstanę bo kuleję i boli przez parę kroków jak ją rozchodzę to jest w porządku.Jest jeszcze jeden znaczny mankament: gdy trzymam stopy płasko zadarcie stopy z palcami gdy pięta jest na podłodze jest bardzo ograniczona jedynie na minimalną wysokość, oczywiście towarzyszy temu ból.Byłam kiedyś u ortopedy jak miałam 16 lat i skierował mnie na rentgen nic nie było widać lekarz zlekceważył mnie i powiedział że bede to miała do końca życia i tak skończyła sie moja droga po lekarzach z tym problemem.
Pozdrawiam i proszę o rady

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...