Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie podczas oddawania moczu oraz zaczerwienienie ujścia cewki moczowej


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 14 lat jestem chłopcem i mam problem.Otóż podczas oddawania moczu szczypie mnie koniec żołędzia.Mam takie uczucie jakby moje siki były gorące i mnie parzyło podczas sikania,oraz mam zaczerwienioną końcówkę żołędzia (ten otworek przez które lecą siki) proszę o pomoc mogą mi państwo podać także lek który temu zapobiega bez recepty.

Odnośnik do komentarza

wiesz najlepsze leki byś dostał jakbyś poszedł do lekarza, bo nie wiadomo czy to zapalenie cewki moczowej czy coś innego. Możesz brać jakieś preparaty na bazie żurawiny ale sądzę że bez wizyty u lekarza się nie obejdzie

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Witaj,

Objawy mogą wskazywać na zapalenie dróg moczowych. Ponieważ schorzenie to rzadko dotyczy osób płci męskiej, powinieneś zgłosić się do lekarza (na początek do swojego pediatry), ponieważ czasami może być oznaką wad lub poważniejszych schorzeń układu moczowego.
Lekarz zaleci też skuteczne leczenie.
Doraźnie staraj się wypijać dużo płynów, można przyjmować Urosept (ziołowy lek bez recepty).

Pozdrawiam serdeczne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...