Skocz do zawartości
Forum

Nadmierne pocenie się, mroczki przed oczami, ból kręgosłupa i senność


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry
od dłuzszego czasu nadmiernie sie pocę,ciężko jest mi sie skupić,język mi sie plącze,mam czasami takie mroczki przed oczami,pare razy miałam takie szumienie w uszach,boli mnie kregosłup,czasami mam takie wrazenie jakby głowa mi sie sama kiwała,mam bóle w nadbrzuszu,raz jest mi strasznie gorace raz okropnie zimno,puchna mi nogi jestem senna cały czas,wypadaja mi okropnie włosy
prosze o porade w mojej sytuacji

Odnośnik do komentarza

Witam,

Objawy jakie Pani opisuje nie są charakterystyczne dla konkretnego schorzenia, mogą być wywolane zarówno błahymi jak i poważnymi przyczynami.

Podstawą możliwości postawienia rozpoznania w takiej sytuacji jest rozmowa z pacjentem odnośnie wieku, stanu zdrowia, przyjmowanych leków itp oraz badania pacjenta.

Być może będzie konieczne wykonanie podstawowych badań krwi takich jak morfologia (czasami osłabienie, zaburzenia koncentracji mogą wynikać z anemii), CRP lub OB (stany zapalne), badania hormonalne (np. poziom TSH - określenie czy nie ma zaburzeń funkcji tarczycy). Konieczne jest także wykonanie EKG oraz pomiaru ciśnienia tętniczego.

Lekarz w razie konieczności skieruje Panią także na inne badania lub konsultacje specjalistyczne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...