Skocz do zawartości
Forum

Trudności w nasuwaniu się napletka na żołądź


spikis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat i sam nie wiem dokładnie czy to normalne, ale ostatnio ściągąnąłem napletek, aby umyć żołądź. Po umyciu chciałem nasunąć spowrotem napletek, ale on tak jakby jest krótszy, i jak naciągne go za żołądź i swobodnie wypuszcze do bokserek, napletek sie osuwa i zostawia zołądź tak do około połowy odkryty, przez co czuje lekki dyskomfort i trochę się boję bo już 2 dzien tak jest. Czy to normalne?

Z góry dziękujęza odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

aaa no teraz czaje, kurde musisz isc do lekarza bo moze Ci tak zostac moze jakos mechanicznie cos naciagnales i dlatego tak sie dzieje ale zdecydowanie musisz o tm powiedziec lekarzowi zeby Ci tak nie zostalo! idz do ogolnego czy do pediatry i po prostu powiedz co sie stalo i niech on Ci cos zaleci albo skieruje do urologa taki widze rozwiazanie

Odnośnik do komentarza

no na pewno ale przynajmniej nie jestes kobieta nie siadasz na krzesle z zadartymi nogami a ktos Ci niczego nie wklada na rozszerzenie wiadomo czego zeby zobaczyc czy wszystko gra ;))) - my kobiety to dopiero jestesmy zawstydzone.... no ale co zrobic... lekarz to lekarz pewnie nie takie przypadki widzial.
mysle ze poczekaj jeszcze dwa czy trzy dni i jak nie bedzie poprawy to wtedy idz, moze po prostu cos naciagnales zobaczymy, napisz nam czy "naprawilo sie" czy idziesz do lekarza moze komus bedziesz mogl cos doradzic jesli ma taki sma problem i nie wstydz sie to jest lekarz on od tego jest :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...