Skocz do zawartości
Forum

Ból kręgosłupa pomiędzy łopatkami


dadaaria

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja również zadam pytanie dotyczące zdrowia, jestem ciekawa co to może być, a może ktos z Was miał taki problem: boli mnie kręgosłup między łopatkami. Dosłownie na srodku między łopatkami. Zastanawiam się czemu. Nie zmienił się tryb mojego życia, nie pracuje fizczynie, nic nie dzwigam. Może za dużo siedzę i za mało się ruszam? Sama nie wiem... Może powinnam wyginać śmiało ciało, żeby mnie nie bolał? :) A tak na poważnie: ktoś ma pomysl co to moze byc? Boli mnie jak siedze, jak stoje nie. Jak po całym dniu kładę się do łóżka i się prostuję to wtedy boli bardziej. Czy powinnam z tym iść do lekarza czy może są jakieś domowe sposoby albo ćwiczenia aby pozbyć się bólu?
pozdrawiam
Daria

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość ziomek123

Miałem podobne objawy wynikające z trybu życia i pracy siedzącej. Mało ruchu i gimnastyki, praca siedząca po kilkanaście godzin i obciążające kręgosłup ćwiczenia z wolnymi ciężarami na siłowni. Zaniedbanie skończyło się masą zastrzyków, tabletek i zabiegów... teraz codzienne ćwiczenia, rozciąganie na drążku i ogólne oraz po prostu ruch dają mi ulgę, jednak krótkotrwałą :/ nie mogę robić większości rzeczy, które uwielbiałem do tej pory... gdy wstaje z łóżka często czuję ucisk, jeżeli dużo się ruszam jest ok, jeżeli posiedzę boli znów. Nie zaniedbujcie powracającego bólu kręgosłupa, nawet delikatnego

Odnośnik do komentarza

od 2 tyg mam
osłabienie , po 2 tyg lezenia w łóżku podczas infekcji, promieniujące do obu rąk,problemy z przełykaniem momentami tak jak bym była znieczulona, drżą mi ręce tak wewnętrznie a to wszystko chyba od kręgosłupa bo czuje ból w szyji i na wysokosci łopatek. Nie moge wyjsc do lekarza bo mam zawroty głowy i lęk że zasłabnę.Czy może to być od kręgosłupa czy coś innego sie szykuje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...