Forum Zdrowie

Bóle głowy po dwóch urazach

~kara00

~kara00

Witam.
Pisze w sprawie bólu głowy ponieważ nie wiem czy udać się z tym do lekarza.
3 lata temu spadłam ze schodów i straciłam przytomność. Miałam jakieś tam prześwietlenie głowy ale nic nie wykazało.
W zeszłym roku też miałam wypadek i uderzyłam głową o budynek jednak przytomności nie straciłam skończyło się tylko na krwotoku z nosa.
Jednak od paru miesięcy bardzo często boli mnie głowa. Teraz boli mnie już 7 dzień wystarczy że się dotknę mocniej czy leżę albo się opieram o głowę i w sekundzie zaczyna boleć. Czy to mogą być jakieś powikłania po tych wypadkach?

sindy81

sindy81

mogą być to są prawdopodobnie pourazowe bóle głowy migrenowe czy jakos tak sie to nazywa musisz isc do lekarza zrobic tomografie glowy jesli to migrenowe bedzie trzeba zazywac leki bo bol moze sie nasilac

19 sindy81 Kobieta, 33 lata, Katowice
muszka19

muszka19

no mojej psióły brejdaczka tak miała i wiesz ze miałą takie bole az kiedys wymiotowala z bolu i wlasnie okazalo sie ze to od uderzenia zawsze po urazie warto pojsc do lekarza to moze byc ten pourazowy!!! daj znac co Ci powiedzą!!

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
~dada

~dada

wiesz przeswietlenie glowy od razu po urazie moglo nic nie wykazac ale jakis czas pozniej moglo cos sie tam dziac, kazdy uraz glowy jest niebezpieczny i po 3 latach warto powtorzyc badanie glowy