Skocz do zawartości
Forum

Ból w klatce piersiowej, duszności i zielona plwocina


Gość kristofinho

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kristofinho

Witam. Chciałbym się poradzić najpierw na forum moim problemem. Mam 21 lat i pale od 3 lat +/- 15 papierosów dziennie. Od tygodnia pobolewa mnie klatka piersiowa napierw z przodu przy wdechu i wydechu, teraz z tyłu niezależnie od wydechu. Od niedzieli kiedy byłem to na kacu mam też duszności w spoczynku. Sam nie wiem czym spowodowane jest to, czy cos z płucami czy moze nerwica. Dodam, że od maja mialem bardzo dużo stresów. Kołatało mi serce, nie mogłem zasnąc z obawą, że umrę itp. Nasilało się to pow wypiiciu alkoholu tzn na kacu. Proszę o pomoc. z Góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Ból w klatce piersiowej z towarzyszącą dusznością jest wskazaniem do wykonania badania EKG. Opisane objawy mogą być wywołane wieloma chorobami układu krążenia. Nikotynizm, spożywanie alkoholu, stres to czynniki ryzyka choroby niedokrwiennej serca, zawału serca i innych. Mimo Twojego młodego wieku nie warto tych objawów bagatelizować. Dopiero w przypadku prawidłowych wyników badań kontrolnych będzie można wysunąć podejrzenie psychogennego podłoża dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...