Skocz do zawartości
Forum

Problem ze wzrokiem przy podejrzeniu choroby Gilberta


Gość herkules12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość herkules12

Witam mam 31 lat od miesiąca mam problem z widzeniem ,dodam że wcześniej miałem bardzo dobry wzrok i wszelkie badania na oczy przechodziłem pozytywnie. ponad miesiac temu moje samopoczucie sie pogorszyło przeszedlem wiele badań pewnego ranka po obudzeniu moje widzenie sie pogorszyło jest nie wyrazne ,jakby za mgłą nie mam dobrej ostrości w tym czasie wystąpiło też miganie światla ,w ciągu miesiąca byłem też u dwuch okulistow na badaniu komputerowym co ciekawe u pierwszego wynik to lewe oko -0,50 prawe oko -0,25 lekarz przepisał okulary .Po wykupieniu ich moje widzenie bylo gorsze mialem gorszą ostrość ,zbadalem sie u drugiego okulisty też komputerowo wynik był inny na lewym i prawym oku wynik wyszedł +25 pani okulistka powiedziala ze to jest mały asygmatyzm i żadnych okularow sie na to nie przepisuje powiedziała że wzrok mam bardzo dobry tylko że ja żle widze tak jak opisywalem to przyszło nagle nie potrafię sobie z tym poradzic mam też podejrzenie choroby gilberta czyli podwyższenie biliburyny we krwi zrobiłem też rezonans magnetyczny głowy ogólnie wszystko dobrze tylko prawa zatoka jest do czyszczenia .czy choroby które wymieniłem mogą miec wplyw na pogorszenie widzenia ? prosze o pomoc jakie powinienem zrobić dokładne badanie wzroku ? jak mogę odzyskać normalne widzenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...