Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha, wzdęcia i biegunki


Gość Skala1020

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Skala1020

Mam problem od jakiś 5 dni mam bóle brzucha tak jakby napięcie mięśniowe nie wiem czym jest to spowodowane na początku myślałem ze to zwykłe zatrucie... ale czy oby tyle czasu sie by utrzymywały ? jednymi z objawów są jak już wspomniałem ból jest to umiarkowany ból czasami nawet nie jest odczuwalny , uczucie wzdęcia i odbijania się, czasami biegunka.... ostatnio dużo trenuje po przerwie jaką miałem ( gram w piłkę 2 razy w tygodniu treningi i 3 razy siłownia ) czy jest możliwe że po prostu przeciążyłem mięśnie i "roztroiłem" organizm tak szybkim powrotem na wyższe obroty.

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się, by było to spowodowane treningiem. Jeśli dolegliwości nadal nie mijają zapraszam na wizytę u lekarza. Czy pamiętasz, by nie spożywać obfitych posiłków bezpośrednio przed wysiłkiem? Trzeba odczekać minimum pół godziny.

Odnośnik do komentarza

od dłuższego czasu boli mnie cały brzuch najczęściej po jedzeniu i nie ważne czy zjem trochę czy nawet popiję wody.Cały czas czuję jak by mi ktoś do srodka włożył wielki nadmuchany balon który za chwilę ma pęknąć mam wzdęcia,ale czuję też ból w okolicy wyrostka.Poszłam do internisty który wykluczył wyrostek i przepisal mi tabletki na zgagę i "duspaltalin retard"niestety to nic nie pomaga wręcz przeciwnie jest mi po tyxh lekach słabo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...