Skocz do zawartości
Forum

Zielony katar i zatkany nos


Gość niedzwiadek-2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niedzwiadek-2

moj 4 letni synek w styczniu poszedl do przedszkola i od tego czasu zaczal chorowac niby nic powaznego ale zaczyna sie od zatkanego nosa i kaszlu,nosek ma zatkany ale nic nie cieknie z niego a jak zacznie to taka zielenina i znow mu go zatyka,stosowalam rozne leki na które ma uczulenie bopo nim dostaje napady kaszlu ze az mu sie buzia nie zamyka, mnóstwo syropow .Ma juz tego dosyc nie chce zazywac pic tego wszystkiego ani dac sobie wpsikac do nosa ,nie wiem co mam robic chodze od lekarza do lekarz wydaje tygodniowo ponad 100 zl ,i nic za chwile to ja sie wykoncze psychicznie juz nie daje rady pomozcie mi prosze!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość niedzwiadek2

niestety ale tak ,brał antybiotyki ,robiłam testy alergiczne okazało sie ze jest uczulony na zyto,bylice ,pierze,pokarmowe to orzeszki ,truskawki,pomidor,i owoce cytrusowe wszystko to ale w niewielkim stopniu.było trzy tygodnie spokoju teraz znow ma zatkany nos i kaszle dostał antybiotyk ,do inhalacji ,do nosa i syrop ,troszke mu lepiej ale na jak dlugo to nie wiem bo za chwile bedzie to samo.Byłam tez juz trzy razy u laryngologa ciagle daje cos do noska powtarza mi za kazdym razem ze ma przejsc mu po tym a tu nic ciagle to samo.Juz nie wiem do kogo isc i co zrobic aby to wszystko synkowi przeszło i był zdrowy!

Odnośnik do komentarza

ja tam z synem na turnusy rehabilitacyjne jeżdżę, mamy problemy z układem oddechowym a zmiana klimatu i zabiegi w formie inhalacji korzystnie wpływa na zdrowie, polecam osobiście ośrodek argentyt a biuro, które to robi ma promocje i konkursy może komuś również pomoże, ogrom jodu na wiosnę i jesień wpływa pozytywnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...