Skocz do zawartości
Forum

uczucie ucisku w glowie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :) moze ktos z was pomoze mi rozwiązac moja zagadke :) dodam ze bylem u wielu lekarzy i jak narazie nikt mi nie pomogł, moze zaczne od początku :) Mniej wiecej rok temu zauważyłem u siebie dziwny objaw, po ok 40 min jezdzie samochodem w spokoju chcialem wyjsc i tu nagle mega uderzenia tak jak by krwi do mózgu, chwila otepienia i przeszlo, uczucie pelnej glowy, od razu zatkane uszy i uczucie jak bym zaraz mial sie przewrocic i tak za kazdym razem kiedy chcialem wyjsc z samochodu. Po ok 2 tyg objawy zaczely sie uspokajac ale zostalo do dzis, za kazdym razem gdy cche wstac z pozycji siedzacej nastepuje uczucie pelnej glowy (czoła), zauwazylem jeszcze ze dzieje mi sie to również kiedy np poloze sie na brzuchu i dam sobie np poduszke pod brode zeby telewizje sobie poogladac i w tym momecie nastepuje uczucie pelnej glowy, po ok 2 minutach wszystko wraca do normy.Cisnienie 120/80 puls od 55 do 75 zalezy kiedy mierze, cukier 70, cholesterol podwyższony ok 280, trojglicerydy ok 130, kreatinina ok 1,02, morfologia wporzadku. Nie mam pojecia co to moze byc, najgorszy jest lek ze zaraz mi peknie jakas zyłka w glowie. Dodam ze na tk wyszlo mi ze mam zwyrodnienie kregosłupa i mam caly rok katar. Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...