Skocz do zawartości
Forum

Czas przeżycia po chorobie nowotworowej


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dlaczego we wszystkich publikacjach, opisach badań itp na temat chorób nowotworowych podawany jest 5 lub 10 letni czas przeżycia??? Czy to znaczy że Ci ludzie nie żyją dłużej? Pytam poniewaz sama jestem po takiej chorobie( co prawda była to zmiana łagodna) ale też przeczytałam że mogę życ nawet 10 lat po tej chorobie ( a żyje już 18) . proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Według pożal się Boże norm ustalanych przez nie wiadomo kogo jeśli osoba po chemii przeżyje 5 lat to uważana jest za wyleczoną i siup do statystyki wyleczalności. Co się później dzieje to nie ważne bo przecież statystyki są najważniejsze i nikt nie powie oficjalnie że po chemii i radioterapii, po tych 5 latach znowu może pojawić się choroba. Medycyna chwali się statystykami wyleczalności ale nikt nie powie że po chemii można dostać raka czegoś innego bo organizm przyjmuje truciznę. Mafia medyczna musi zarabiać. Na chorobę trzeba spojrzeć całościowo a nie skupiać się na jednym narządzie. Ilu lekarzy poddaje się konwencjonalnemu leczeniu? Nie wielu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...