Skocz do zawartości
Forum

Nerwica czy depresja


Darek1974

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Proszę o pomoc jeśli to możliwe
Mam problem od około 1 roku z nadciśnieniem i ostatnio lekarz powiedział mi ze mam refluks żołądka
Mam 41 lat i mieszkam w Londynie a tutaj lekarze nie zbyt sie przejmują pacjentami
Problem jest w tym ze od 7-8 miesięcy mam dziwne stany uderzenia gorąca ,wypieki na twarzy pocenie sie przyspieszone bicie serca leki przed choroba boje sie ze umrę czuje sie zmęczony i senny
Ponad to odczuwam pieczenie w klatce przy pozycji leżącej bardzo często mo sie odbija kwasem i bardzo dużo oddaje gazów bywają dni ze jem bez umiaru a bywają dni ze nic nie mogę zjeść waga moja wacha sie od roku w granicach 97-98 kg
Miałem robione wyniki krwi i moj lekarz powiedział ze sa ok i tylko tyle
Proszę o podpowiedz jakie wyniki badania powinienem zrobić
Dziękuje z góry
Pozdrawiam Dariusz

Odnośnik do komentarza
Gość sebastian82

U mnie było tak samo.wszystkie wyniki ok a objawy takie jak i ty masz.mam nerwice.Porozmawiaj z psychologiem albo z psychiatrą.do wyboru ja korzystałem z obu ale po jakimś czasie zrezygnowałem z psychiatry i zostałyi rozmowy z psychologiem.bardzo mi pomagają

Odnośnik do komentarza

Raczej nie depresja, ale oczywiście to moze stwierdzić tylko psycholog lub psychiatra. Rzeczywiście mozesz miec nerwice, a z Twojego leku przed smiertelna choroba wynika, ze prawdopodobnie cierpisz tez na hipochondrie (jest tez cos takiego jak nerwica hipochindryczna) Zalecam wizytę u psychiatry

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...