Skocz do zawartości
Forum

problem z brakiem pamieci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 21lat i od kilku lat zmagam się z moimi "wadami", czyli brakiem koncentracji i brakiem pamięci. Mam te wady od kilku lat lecz wcześniej były jak ja to mówię na niskim szczeblu. Obecnie są zaawansowane. Np: 1.Często myślę o czymś, a mówię zupełnie co innego, moje myśli nie nie są adekwatne do słów. Nie pamiętam wyrazów przy rozmowie z kimkolwiek kiedyś myślałam, że to tylko stres bo byłam osoba skryta i wstydliwa oraz się jakalam.
2. Brak pamięci do takiego stopnia, że przy wykonywaniu 1 czynnosci myślę o 2 lecz gdy mam juz ja zacząć to nie wiem co to bylo. 3. Skupienie się na czym kolwiek sprawia mi trudności ponieważ, gdy wykonuje czynności domowe to musze się trochę namęczyć ale jakoś mi się udaje. Gorsze zaś problemy mam np z czytaniem książki np. Czytam 1 linijkę z 7razy i nic nie wiem. 4. Bóle i skurcze różnych części ciała m.in. głowy. Są one bardzo bolesne. 5. Mroczki lub zaćmy przed oczami. 6. Zawroty głowy niczym nie spowodowane, bo i najedzona i zrelaksowany jestem. 7. Wszystko robie wolno i trace rachube czasu. 8. Nie mam orjentacji w terenie. Na pewno coś zostało pominięte przeze mnie ale to co istotne mam nadzieje zostało zawarte. Proszę o pomoc. Mam nadzieje, ze to tylko brak witamin np żelaza

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam dodać, że: 1. mam również dziwne ataki zimna. Praktycznie zawsze jest mi zimno ale jest tez tak, ze: 2. jest mi tak gorąco, aż po prostu się ze mnie leje. Wszyscy wokół mnie inaczej odczuwają temperaturę swojego ciała. 3. nigdy się nie wysypiam nieważne ile bym spala czy 8 czy 13 godz to ciągle jest dla mnie za mało. Jak jeszcze coś mi się przypomni to wtedy dam znać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...