Skocz do zawartości
Forum

Bóle twarzy


slawa87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od ponad 2 miesięcy po niewielkim urazie twarzy (starcie naskórka pięścią przez kolegę) mam problemy ze skórą twarzy.Początkowo była to strona lewa w miejscu urazy,lecz z czasem przeniosło to się na całą twarz (prawą stronę,szyję, czoło,podbródek).Ból jest taki jakby piekła skóra non stop ale niejakiś bardzo nasilony ból .Mięśnie policzków i podbródka oraz szyja są odrętwiałe mam wrażenie,że skóra cały czas jest jakby spięta, bolesna, nabrzmiała ,a przy dotyku czuję w skórze okolicy policzków jakby takie mrowienia,prądy o nieduzym natężeniu.Byłem u 3 lekarzy neurologów,wykluczyli neuralgie nerwu trójdzielnego,ponieważ ból jest o lekkim natężeniu i nie jest przez nic wywoływany(ani przez dotyk,anie mówienie,jedzenie,wiatr itp) i jest to stałe uczucie całe dnie i wieczory. Pozatym niepostawili diagnozy tylko przepisali witaminy Neurovit ,ale to na nic się zdaje. Męczy mnie bardzo ta sprawa i niewiem gdzie szukać pomocy ponieważ, mam wrażenie i czuję że obszar skóry twarzy zajęta tym uciskiem i napięciem bolesnym powiększa się.Rtg twarzoczaszki nic niewykazał.Tomografia głowy także.Czy to jest uszkodzenie mięśnia,nerwów? Czy inna przyczyna? Jakie badania powinienem wykonać i gdzie szukać pomocy? Czy możliwe ,że jest to idiopatyczny ból twarzy po takim lekkim urazie czy może borelioza,tężyczka ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...