Skocz do zawartości
Forum

Torbiel nerki


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odczuwałam parcie na pęcherz i ból przy oddawaniu moczu więc udałam się do lekarza, skierował mnie na badanie moczu i wynik byl następujący : odczyn - kwaśny, ciężar właściwy - 1020, białko - ślad, cukier - negatyw, ciała ketonowe - negatyw, barwniki zółciowe - negatyw, urobilinogen - negatyw, krew - negatyw, nabłonki płaskie - nieliczne wpw, leukocyty - 45-50 wpw, erytrocyty - św poj. wpw, inne - liczne flore bakteryjne. Lekarz przepisal mi tylko furagin, pomógł na pęcherz ale zaczeły boleć mnie nerki. Poszłam więc do lekarza rodzinnego który przepisał mi antybiotyk Keflex i skierował mnie na usg jamy brzusznej. Wykryto torbiel na nerce. Usg miałam robione dzisiaj, jutro ide na badanie moczu i do lekarza rodzinnego. Czy to może być coś poważnego ?? Martwie się . Okolica lędzwiowa kręgosłupa boli mnie mniej więcej od września 2010 roku ale wówczas doktor skierował mnie na rtg kręgosłupa i wykazało lekkie skrzywienie i na tej podstawie zdiagnozował że te bóle są napewno od tego skrzywienia kręgosłupa.. Czy jesli wykryto torbiel to da sie na podstawie usg odroznic czy torbiel jest nowotworem lagodnym czy zlosliwym ? Bo torbiel jest nowotworem? Dodam również że 2lata temu miałam często zapalenie pęcherza (nawracało się co 1-2miesiące ale było słabe tzn.nigdy nie wykryto białka ani erytrocytów czy limfocytów), pózniej było kilka miesięcy spokoju i teraz powrót przypadłości i takie niepokojące wyniki badania moczu i ta torbiel. Naprawdę się boję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...