Skocz do zawartości
Forum

Przepuklina czy jedynie przeciążony miesięń?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie bocznej części brzucha (konkretnie tuż pod żebrami). Kilka dni temu byłem na treningu podczas wykonywania martwego ciągu czułem, że już trochę naciąga się mięsień i poczułem tak jakby wypychanie z boku brzucha. Dzień po treningu odczuwałem, że "coś" przeskakuje mi pod tym żebrem, nie sprawia mi to żadnego bólu do dziś (minęło 3 dni). Na leżąco nie odczuwam żadnego miękiego guza ani nic co by mogło odstawać. Jedynie w pozycji siedzącej lub stojącej kiedy jestem lekko przechylony na prawą strone to "coś" mogę wsunąć z powrotem (tyle że to znowu powraca na miejsce, tak jakby tylko wskakiwało na moment do środka, przy nabieraniu powietrza przeponą również mi to wyskakuje). Nie jest to kilkucentymetrowa przestrzeń na brzuchu, a tak jakby cały mięsień poprzeczny. Z drugiej strony brzucha nie mam takiego odczucia. Przy podnoszeniu cięższych przedmiotów nie czuję ostrego bólu przy tym mięśniu, a bardziej na najniższych partiach brzucha. Nie utrudnia mi to swobodnego poruszania się.. Czy to może być przepuklina? Czy jedynie naderwany mięsień?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...