Skocz do zawartości
Forum

Straszna migrena!


Gość kopciuszek777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kopciuszek777
mam tragiczna migrene drugi dzien z rzedu, glowa po prostu peka. zaraz chyba przedawkuje tabletki przeciwbolowe, a one nawet w ogole nie pomagaja. do tego mam nagłe uczucia gorąca ( a jest zimno!) i nudności... Ohhh, i trzeba isc do pracy. Zdarzało się wam tak może? U mnie tak źle jeszcze nie było.
Odnośnik do komentarza
Gość ewelaska
Bywało i gorzej... tak, że się zyc odechciewa.

Dziewczyny maja rację- lec do lekarza, żeby Ci przepisał jakieś normalne leki przeciwmigrenowe, bo na przeciwbólowych to raczej długo nie dasz rady... Leków na migrenę nie trzeba brac hurtowo, wystarczy jedna, dwie tabletki. A jest ich sporo na rynku (sumamigren, sumatryptan itd) wiec na pewno jest cos, co Ci pomoze.
Odnośnik do komentarza
Z migrena nie ma żartów! Nie wolno faszerować się lekami przeciwbolowymi bo łatwo przedawkować i może doprowadzić to do powikłań migreny. Jeden ciągły ból. Pomoć neurologa jest niezbedna! Sama cierpię na tą chorobe ale dzieki temu, że jestem pod opieką lekarza udało mi się ja pokonać. Sporo po drodze dowiedziałam się na temat tej choroby.Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to chętnie o tym porozmawiam.
Odnośnik do komentarza
Teraz wiem że powinnam dostać skierowanie do neurologa. W sumie każdy przedłużający się ból głowy powinien konsultować specjalista. Miałam tak silny ból że lekarz dała mi natychmiast skierowanie na tomografię, i oczywiście nic nie wykazała, dopiero po długim czasie i perypetiach trafiłam do neurologa, cierpiałam pół roku i nic mi nie pomagało ani w czopach ani doustnie :(
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...