Skocz do zawartości
Forum

Gorączka od kilkunastu dni i ból brzucha


Gość Manfredferd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Manfredferd

Witam,
Szukam kogoś kto miał podobne objawy lub po prostu będzie wiedział co mi jest lub wskaże kierunek w którym szukać przyczyny. Boli mnie brzuch już około dwa tygodnie w okolicy pępka i trochę po prawej stronie brzucha lekko w dół. Oprócz tego temperatura wieczorami od tygodnia wzrasta do powiedzmy 38,6 stopni. Nie jest mi niedobrze, mam apetyt, czasem przelewa mi się jakby w tym brzuchu, ale też nie za często. Jeśli chodzi o badanie to OB wyszło 15, CRP około 33 przy normie chyba 5. Limfocytów trochę za mało. Lekarze mówią, że to może być wyrostek, ale nie są pewni bo objawy nietypowe. Nie wiedzą skąd gorączka. W dodatku nie chcą mnie pokierować jakie badania robić dodatkowo. Miałem ostatnio sporo stresu i nie wiem czy to może mieć związek z gorączką? Inny lekarz stwierdził skrzywienie kręgosłupa, który powoduje ucisk i stąd ten ból brzucha. Inny coś mówił o bakterii helicobacter pylori, ale ostatecznie stwierdził, że to chyba nie to. Tylko pytanie teraz czy ucisk kręgosłupa powoduje stan zapalny o którym może świadczyć podwyższone CRP? Czy CRP świadczy o stanie zapalnym? Już schizuje bo boje sie czy to aby nie coś poważnego typu nowotwór czy jakaś borelioza. Ogólnie cały czas mam stan podgorączkowy. Ból brzucha nasila się po jedzeniu lekko i przy ucisku. Przedwczoraj pojawił się ból głowy. Wyczytałem też, że taki ból w podżebrzu prawym i stan podgorączkowy to może być candida. Język mam trochę biały, nie wiem czy tak ma być czy to objaw.
Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Powinno być zrobione usg, z wyrostkiem nie ma żartów, często nie daje takich typowych objawów, więc jak najszybciej trzeba wykluczyć lub potwierdzić. Jeśli się rozleje, może być kiepsko. Ja bym na twoim miejscu odwiedziła SOR

Odnośnik do komentarza
Gość Manfredferd

Zgłosiłem się na ostrym, tam mnie badało kilku lekarzy. Na usg nic nie stwierdzono. Muszę powtóżyć to badanie. Ogólnie to nie wiedzą co to i tak tylko gdybają. Gdyby to był wyrostek to na usg coś by było widać nawet jeśli to dopiro początek problemów z nim?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...