Skocz do zawartości
Forum

mdłości, ból jelit


Gość muszkieterka88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość muszkieterka88

WItam,
Chciałabym zapytać, czy jst jakaś dolegliwość którą można byłoby zdiagnozować moimi objawami: od prawie tygodnia mam mdłości, sporadyczne bóle w dole brzucha (chyba jelita), na początku była lekka biegunka , potem zaparcia, po dwóch dniach od zaparć podczas defekacji w toalecie było sporo świerzej czerwonej krwi. Nie wymiotuje, raczej nie mam gorączki. Co może być przyczyną? Nie ukrywam, że najbardziej martwi mnie ta krew. Mam 26 lat, przedostatnia miesiączka była bardzo obfita, ostatnia (10 dni temu) bardzo skąpa- jeśli to miałoby mieć wplyw. Glownie mam problemy gastrologiczne, mdłości, bulgotanie w brzuchu, burczenie, gazy.wiązek.

Odnośnik do komentarza

Mdłości, ból jelit, zaparcia z biegunkami mogą być tylko objawem zespołu jelita drażliwego, ale również objawami groźniejszych chorób, np zapalenia jelita. Świeża krew to z kolei najprawdopodobniej hemoroidy. W każdym razie nie możesz tego bagatelizować i jak najszybciej powinnaś wybrać się do lekarza.
Snape, to naprawdę nie jest miejsce na głupie żarty. Twój post zgłosiłam do usunięcia

Odnośnik do komentarza

Jak to tak krótko trwa to jeszcze możesz trochę poratować się domowymi sposobami,
może się trochę czymś podtrułaś,dlatego ja bym Ci proponowała codziennie jeść naturalny probiotyk,zsiadłe mleko czy kefir naturalny dla poprawienia flory bakteryjnej,

na mdłości dobry jest lek ziołowy Silimarol ,
jak nie przejdzie to nie ominie Cię wizyta u gastrologa,

ta krew była raczej związana z hemoroidami.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...