Skocz do zawartości
Forum

Otępienie w głowie i ból brzucha


Gość amiraimola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość amiraimola

Witam. Mam 27 lat i jestem kobietą. Od tygodnia zaczyna dziac sie ze mną coś dziwnego. tydzień temu zaczęłam czuc się tak jakby brało mnie przeziębienie (bez gorączki)-wzięłam od razu polopiryne i czekałam co będzie dalej. okazało sie jednak ,że objawy są dość dziwne jak na przeziębienie. Dołączyło mi się tak jakby takie otępienie w głowie,coś tam lekko mnie pobolewa na czubku i z tyły oraz na skroniach.Do tego doszło zmęczenie i osłabienie-przez to nic mi sie nie chce-tylko spać.Nie mam ochoty na nic. Gorączki nie mam. Popołudniu zawsze czuje jakby takie rozpalenie na policzkach ale gorączki brak. Oczywiscie doszedł do tego bół brzucha jakby żołądka ,czasem lekkie dreszcze połączone z tym bólem brzucha. Jak coś zjem to po jakims czasie czuje ,że coś tam sie dzieje w brzuchu i płynie jelitami-a potem sygnalizacja organizmu zebym skorzystała z wc ( biegunki nie mam). Czuję ,że to wszystko jest ze soba powiązane. W głowie cały czas czuje otępienie a gdy dojdzie do tego pobolewanie brzucha to zbiera mnie na lekkie mdłości. Bylam u lekarza i po wizycie stwierdzil ze nic nie ma na plucach,nic w gardle i nic nie czuje w brzuchu. Robilam juz sobie nawet test ciazowy ale wyszedl negatywnie.Nie wiem czy taki test wykrywa ciążę aż tak dokładnie? w koncu do nastepnego okresu mam jeszcze 2 tygodnie. Martwi mnie ta głowa bo wydaje mi się ze to przez nią cały organizm tak reaguje. NIe wiem czy to ma jakies znaczenie ale z 1.5 miesiaca temu mialam grype zolodkową ale wtedy nie czułam sie tak dziwnie z tą głową. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...