Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie tocznia trzewnego


Gość miodetka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 24 lata i mam pewne niepokojące objawy.. Bolą mnie mięśnie i stawy od karku po stopy. Od kilku dni mam spuchnięty jeden palec u dłoni. Jakieś 2 tygodnie temu pojawiła mi się ciemna plama na twarzy obejmująca nos i jego okolice. Poźniej zaczęła stopniowo blednąć i zanikać aż w ciągu kilku dni zniknęła. Udałam sie w tej sprawie do lekarza pierwszego kontaktu i stwierdził że podejrzewa u mnie toczeń trzewny i polecił abym zrobiła gdzieś w mieście badania które by potwierdziły lub wykluczyły tą chorobe.. Dał mi skierowanie do reumatologa. Zarejestrowałam się do niego ale termin wizyty wypada dopiero za pół roku. Chciałabym prywatnie wykonać badania tylko nie wiem u kogo i jakie badania wykluczają/potwierdzają toczeń trzewny. Bardzo proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Ja sie zarejestrowałam w poradni szpitalnej gdzie jest kilkanaście specjalistów z dziedziny reumatologii i każdy ma full pacjentów.. Dlatego pomyślałam o tym żeby sie udać gdzieś prywatnie.. Wiem że to kosztowne ale z tymi swoimi stawami od dawna sie męcze..Żadne tabletki przeciwbólowe mi nie pomagają bo nawet nie wiem co mi dolega..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...