Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie z odbytu


Oswiecony

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku krwawienie zaczęło się objawiać tym że samoistnie farbowało mi bieliznę, Z czasem tylko podczas oddawania stolca, Byłem kiedyś u lekarza dał mi jakieś tabletki bo stwierdził że to zapalenie bo nic nie widzi.
Potem jakoś mi to przechodziło więc olałem sprawę. Minęło parę lat powtórzyło się to byłem w poradni gastrologicznej po koloskopii po prostu zawiązali mi hemoroidy i krwawienie ustało lecz delikatnie z dwa razy pojawiło.
Lekarka stwierdziła że nie ma potrzeby robić badania "lusteR" czy jakoś tak bo w moim wieku to mało prawdopodobne abym miał coś złośliwego.
Mam dziwnie nabrzmiały brzuch niby tłuszcz bo jak siądę to widzę pomiędzy warstwą mięśni że to chyba jest tłuszcz ale niepokoi mnie to że czasami pobolewa mnie po lewej stronie brzucha oraz to że jak w pracy chodzę to odczuwam dziwne uczucie pełności, Doskwiera mi to w jakiś sposób.
Powtórzę wizytę u lekarza, ale co wy o tym sądzicie, lekarz domowy również potwierdził tezę tego drugiego specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Niestety, wiek nie chroni przed nowotworem i mówienie "jest pan za młody" usypia czujność. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła przynajmniej jeszcze usg. Pobolewanie po lewej stronie i uczucie pełności może być od jelit ( więc może rzeczywiście warto powtórzyć kolonoskopię), ale też i od trzustki. Skoro jesteś zaniepokojony, nie zostawiaj tego. Lekarz może się mylić ( sama tego doświadczyłam i usłyszałam potem - "wyniki na to nie wskazywały")Życzę zdrowia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...