Skocz do zawartości
Forum

Maść Varico Vain po operacji żylaków nóg


julciawern

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czeka mnie operacja żylaków ale przeczytałam ostatnio artykuł, że naukowcy opracowali jakąś innowacyjną maść, która ponoć fenomenalnie działa na żylaki. Ciekaw jest, czy ktoś z forum miał z tym preparatem styczność i czy ktoś może maść zarekomendować. Według producenta maść działa zapobiegająco ale też pomaga po operacji stanąć bezboleśnie szybko na nogi. Piszcie proszę jeśli macie jakieś doświadczenie z tą maścią.

Odnośnik do komentarza

Ciotka mojej przyjaciolki kupila u mnie kolagen. Grozila jej aputacja nogi. Wszystko jej zaczelo ropiec i ledwo chodzila. Po mniej wiecej 3 tyg od stosowania kolagenu wszystko się zaczelo się goić, mimo ze kobieta ma juz 90 lat, a lekarze nie widzieli szans na uratowanie nogi, wrecz stwierdzili ze i tak jest juz stara wiec po co ją ratowac.
Z tym ze na kolagen trzeba uwazac, bo jak przechowuje sie go nie tak jak trzeba, to sie po prostu psuje, bo nie ma w nim zadnych substancji konserwujących. Poza tym trzeba byc bardzo systematycznym stosując go i nalezy uwazac

Odnośnik do komentarza

UWAGA Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego który sprzedaje produkt VARICO VAIN i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC, Hamilton Group Limited, Eb cosmetics i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl
Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK
Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, vita slim, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain i szereg innych

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...