Skocz do zawartości
Forum

Bóle w klatce piersiowej.


Siwekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, pojawiłem się na tym forum ponieważ przestaję wierzyc że kiedykolwiek zacznę czuć się dobrze. Mianowicie mam taki problem. W wakacje chodziłem do pracy, mam 17 lat. Pracowałem fizycznie dość ciężko pomagając na gospodarstwie. Narażałem się na bóle odcinka kręgosłupa piersiowego (ciągle schylony). Kochałem uprawiać sport, pewnego razu dostałem podczas grania w piłkę bólu i ściskania w klatce piersiowej, przeraziłem się. Potem podczas wbiegania po schodach do pokoju poczułem znowu ból w klatce, okolice serca był dość mocny, pomagało tylko położenie się na twardej podłodze. Budziłem się w nocy z mocnymi uderzeniami serca. Kontroluję ciągle jego prace , sprawdzam sobie tętno, nie przestaję o tym myśleć choćby na chwilę. Mam lęki że może być to jakaś groźna choroba zagrażająca mojemu życiu. Wylądowałem w końcu na pogotowiu, leżałem pod kroplówką zrobiono mi EKG i badania krwi. Nic konkretnego nie wyszło, więc wypuścili mnie. Prześwietliłem kręgosłup, gdzie mam lekkie skrzywienie w odcinku piersiowym podobno zwykła wada postawy i trzeba ją regularnie ćwiczyć. Zrobiłem prześwietlenie płuc, bez jakichkolwiek zmian, mięsień sercowy również Ok. Zacząłem dostawać bólów brzucha, podano mi leki osłonowe zrobiłem kolejne badania krwi, badanie kału i moczu. Wszystko znowu bez zmian, w jak najlepszym porządku. W własnym zakresie zrobiłem również ECHO serca, gdzie doktor powiedział nie ma się czym przejmować i wszystkie opisane przez jego spostrzeżenia były pozytywne, wszystko pracowało jak należy. Po 3 miesiącach męczenia się, postanowiłem dziś spróbować pobiegać, delikatny trucht. Serce zaczęło mi mocno bić, wciąż trzymałem rękę na klatce, wziąłem głęboki oddech zabolało mnie, uczucie ściskania, zatrzymałem się popadłem w panikę. Potem utrzymywał się dyskomfort, uczucie zmęczenia, ściskania w gardle oraz dziwne uczucie oczywiście w klatce. Nie mogło zabraknąć bólu kręgosłupa. Nie mam pojęcia jak sobie z tym wszystkim radzić, nie mogę uprawiać sportu co dawało mi tyle radości życia. Budzę się co ranka chodź na chwilę nie martwiąc się czy wszystko zemną będzie dobrze. Wizyta u Kardiologa za 2 tyg. Macie może państwo jakieś subiektywne opinie ? Lub porady ? Potrzebuję pomocy i już sam nie wiem gdzie jej szukać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...