Skocz do zawartości
Forum

Lekki, drętwiejący ból głowy po urazie


Gość MARGRITK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MARGRITK

Witam Mam 33 lata, wczoraj około południa jadąc samochodem , miałam odsłonięty przeciw słonecznik aby mnie słońce nie raziło.Podczas jazdy uderzyłam się w niego górną częścią głowy między czołem a czubkiem głowy.Od tego momentu mam ból głowy nie tyle co mocny co uciążliwy (lekki.drętwiejący mam wrażenie lekkiego kołowania w głowie, głowa jakby była ciężka) .Nie było wymiotów,nie straciłam przytomności ,ani nie mam guza, źrenice mam raczej równe. Czy powinnam udać się do lekarza ,czy to może być coś poważnego? Czy są to zwykłe objawy po uderzeniu?

Odnośnik do komentarza
Gość karolinak

Też mam podobne objawy. Tyle że ja dostałam piłką do nogi w głowę na wychowaniu fizycznym, w dokładnie to samo miejsce, które ty opisujesz. Wydarzenie miało miejsce 2 tygodnie temu. U mnie sytuacja wyglądała tak, że taki lekki ból odczuwałam przez dwa dni, z krótkimi przerwami. Potem ból minął. Po kilku dniach zaczęłam znowu odczuwać ból głowy, tyle, że bardziej intensywny i świdrujący. Wczoraj i przed wczoraj to samo. Leki przeciwbólowe działają, ale na krótko. Też zastanawiam się, czy nie powinnam iść do lekarza. Proszę napisz, co u Ciebie? Czy ta kontuzja okazała się poważna? Czy ból minął?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...