Skocz do zawartości
Forum

Liszajec zakaźny


Gość Wiki94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .
Od kilku dni nawiedziło mnie to świństwo . Biorę antybiotyki i smaruję maścią . Jest chyba trochę lepiej . Ale blizna widzę ,że będzie .:( Pierwszy raz mi się takie coś zrobiło , ale naczytałam się ,że nie którzy bardzo długo się z tym męczą ,nawet po kilka lat :O A więc moje pytanie . Czy jako skoncze brac antybiotyki , co mogę brać?jakieś moze witaminy C lub co innego ? Aby wzmocnić organizm , żeby mi to juz nie wyszło więcej . I jeśli zostanie blizna czym to smarować ? Dalej mascia z antybiotykiem czy może czymś innym ?

dziękuje z góry i przepraszam za błędy czy literówki ,ale starałam sie opisać to szybko .

Odnośnik do komentarza
Gość Mariolka.K4

Cześć. Również zaraziłam się liszajcem ,kilka dni temu .Teraz powoli sie wszytsko goi .Ale został jeszcze strupek , i miejsca czerwone na twarzy . Mam pytanie ,i proszę o radę . Czy jak zatuszuje te miejsca korektorem ,lub jakimś podkładem to się nic nie stanie ? Nie chcę chodzić do pracy taka plamiasta i ze strupem , wygląda to brzydko . Proszę bardzo oradę . Bo mam obawy ,ze mogło by znowu się coś w tym miejscu zrobić przez kolorowe mazidła.

Odnośnik do komentarza

Witam Mariola !
Fajnie ,ze nie jestem sama z tym problemem . U mnie wygląda to następująco : obecnie również czerwona plama , i jeszcze nie poschodziły mi strupy . Więc podobnie jak u ciebie . Czytałam różne fora ,ale nie znalazłam nic na temat blizn po liszajcu . Więc nie wiem czy może jakąs masc nalezy specjalną stosować czy znikni to samo ? Boję się,że moze zostać blizna .
A co do kolorowych mazideł , nie wiem czy to dobry pomysł , ale może ktoś by się wypowiedział ?
Prosimy o rady!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...