Skocz do zawartości
Forum

Wprawianie zęba


Gość Abilandia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Abilandia

Witam. Mam 20 lat, wstyd sie przyznac, ale w tak mlodym wieku moje zęby nie sa w najlepszej kondycji. Jestem w trakcie leczenia, po 5latach od ostatniej wizyty w koncu odwazylam sie i poszlam. Mam dwa zeby do usuniecia. I moje pytanie czy moge wprawic zeby ? Mam na mysli pojedyncze, bo kompletnie siwe na tym nie znam. Bola mnie te dwa zeby, musze je wyrwac ale nie chce chodzic bez zebow wiec odciagam ich wyrwanie. Glupio mi chodzic na kolejne wizyty bo dentystka valy czas pogania mnie bym je usunela a wstydze sie jej zapytac o wprawianie tch zebow. Wiec podsumowujac czy mozna worawic pojedynczo zeby jesli tak to za ile itd. Prosze o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Hej, oczywiście możesz wstawić sobie implant. teraz to dość powszechne rozwiązanie i coraz więcej ludzi się decyduje nie tylko żeby uzupełnić brak w uzębieniu, ale też ze względów estetycznych po prostu. Wiem na pewno, że w klinice w której ja leczę zęby, Luxdentica, mają w ofercie implanty właśnie, tak więc może wejdź sobie na ich stronę i zobacz, jak to w praktyce wygląda. :) Znajdziesz tam cennik i na pewno sporo informacji, które Ci pomogą podjąć decyzję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...