Skocz do zawartości
Forum

Żelowy manicure na naturalnej płytce paznokcia


Gość kaladpd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć to mój pierwszy wątek na tym forum. Moim problemem jest podjęcie decyzji wizyty u manikiurzystki. Chciałabym zrobić sobie manicure żelowy na naturalnej płytce, żadnego przedłużania, żadnych tipsów itd. Po prostu żel na moim własnych paznokciach. Przejdźmy do sedna. Wstydzę się swoich paznokci, boję się że manikiurzystka nie będzie wiedziała co z nimi zrobić i że ten oto manicure brzydko wyjdzie mi na paznokciach. Dodam link do zdj moich paznokci, wspomnę również że moje paznokcie okropnie mi się rozdwajają oraz paznokieć na palcu środkowym lewej ręki jest krzywy ponieważ jak byłam mała miałam wypadek i taki został :( Pomóżcie, wizytę u manikiurzystki miałabym w piątek ale jeszcze nie podjęłam decyzji czy się udać ! :(
Lewa ręka : http://s1.zmniejszacz.pl/113/obraz_006__40707.jpg
Prawa ręka : http://s1.zmniejszacz.pl/113/obraz_007__312794.jpg

Odnośnik do komentarza

Manicure żelowy to metoda idealna dla osób, które cenią sobie naturalność. Lakiery stosowane w zabiegu utwardza się lampą UV lub lampą LED. Dzięki temu lakier nie odpryskuje i trzyma się kilka tygodni. Co więcej, manicure żelowy zabezpiecza płytkę przed łamaniem.

Oczywiście w Twoim przypadku warto robić przerwy pomiędzy zabiegami żelowego manicure'u z tego względu, że masz osłabioną płytkę. Niestety lakiery żelowe mogą dodatkowo osłabiać naturalną płytkę.

Odnośnik do komentarza

~kaladpd
To mam iść jutro do manikiurzystki czy raczej nie?

Myślę, że taka wizyta jest wskazana :). Manikiurzystka oceni wygląd i kondycję Twoich paznokci. Jeżeli nie będzie ku temu przeciwwskazań to wykona ten manicure żelowy. Dodatkowo osoba ta powinna podpowiedzieć Tobie w jaki sposób na co dzień pielęgnować paznokcie.

Odnośnik do komentarza

~_kaajkaa
Witam, mam ten sam problem, chcę sobie zrobić paznokcie żelowe, ale moje paznokcie się rozdwajają. Czy da się zrobić żele na rozdwajających się paznokciach?:)

Można nałożyć żel na rozdwajające się paznokcie, jednak zdecydowanie lepiej zabieg ten sprawdza się wtedy, gdy naturalne paznokcie są w dobrej formie.

Przy rozdwajających się końcówkach jest ryzyko, że żel nie będzie się odpowiednio dobrze "trzymać" płytki.

Odnośnik do komentarza

~ewelina0108
Witam. Mam problem nakladajac lakier zelowy na swoja plytke on na drugi dzien odpryskuje. Czy mozecie podac mi jakas dobra firme i jak po kolei wykonac manicure zelowe?

Być może płytka paznokcia nie była odpowiednio przygotowana przed nałożeniem lakieru bądź też twoje paznokcie są w złej formie i np. się rozdwajają co zmniejsza trwałość tego rodzaju lakierów. Zabieg wykonywałaś sama czy w salonie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...