Skocz do zawartości
Forum

Fryzury na co dzień dla długich włosów


Gość Tunezja

Rekomendowane odpowiedzi

mam włosy za łopatki są grube i jest ich dużo. Zawsze jak ide do pracy to albo czeszę je w kucyka albo idę w rozpuszczonych. Ale chciałabym coś zmienić. Macie jakieś pomysły na fryzury takie na codzień? Które mozna szybko zrobić bo rano nie mam czasu na ślęczenie przed lustrem i misterne upięcia

Odnośnik do komentarza

Teraz również modne są warkocze więc wystarczy się nauczyć by łatwym i niepracochłonnym sposobem mieć ciekawe akcenty we włosach. Do rozpuszczonych włosów proponuję np> warkoczyk na boku lub nad czołem. Jeśli potrafimy to również proponuje warkocz z wszystkich włosów. Łatwiejszą opcją będzie kucyj ale robiony asymetrycznie - w opcji z prostymi i z falowanymi włosami. Chcąc zaskoczyć fryzurą warto zakręcić je na lokówkę lub prostownice czy tez wałki i przeczesać wszystkie na bok a loki rozczesać płaską szczotką i nabłyszczyć. To jest teraz fryzura uwielbiana przez gwiazdy. Robiąc kucyka zawsze można do niego dodać jakiś element: warkocz, zawinięte w świderek pasmo włosów czy też ozdobę. Wszystko zależy od naszej fantazji.

Odnośnik do komentarza

nie dawno widziałam w jakimś czasopiśmie fajną fryzurkę z warkoczykiem. Polegał0 to na tym, że z przodu głowy, lekko po boku robili z mniejszości włosów kucyk( gumka nie ma znaczenia, nie będzie jej widać), a z tyłu koński ogon lub warkoczyk. Z przedniego bierzemy pojedyncze pasma i kręci się je w palcach, kiedy były skręcone na max, mocował0 się je( poj.)na gumce( tam użyli niewidocznej spinki i żelu) kiedy wszystkie skręcone pasma są umocowane, wyglądały troszkę jak peonia lub róża. może fryzura nie znowu taka codzienna, ale godna polecenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...