Skocz do zawartości
Forum

Odszkodowanie za nieudaną operację korekcji nosa


Gość Malinka2

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, potrzebuję porady od osób które są z Łodzi lub z okolic - szukam dobrej kancelarii, do której mogłabym zwrócić się w sprawie ubezpieczenia. Przeszłam ostatnio przez 'korekcję' nosa, której niestety korekcją nie można nazwać - mój nos wygląda gorzej, niż przed operacją a z lekarzem nie dyskutuję bo podobno mieszczę się w normach estetycznych.
Nie pytam czy warto jest ubiegać się o odszkodowanie tylko proszę o namiary na jakąś dobrą kancelarię, gdzie mogłabym się poradzić w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Może być trudno otrzymać takie odszkodowanie ponieważ na ogół ciężko wygrać w takich przypadkach ale jeśli chcesz mogę popytać swoich znajomych bo wiem, że paru z nich ubiegało się o odszkodowania - jedni z lepszym, inni z gorszym skutkiem. Może akurat czegoś pomocnego się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka2

Wiem że nie jest łatwo ale nawet jeśli się nie uda to chcę chociaż próbować walczyć o swoje, dlatego przydałyby mi się namiary na naprawdę konkretną i dobrą w swoim fachu kancelarię.
Andrzej, dowiedziałeś się czegoś na ten temat?
A może znajdzie się ktoś inny kto będzie potrafił mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Gość Ireneusz

Witaj, widzę że nikt nie wypowiedział się na temat konkretnej kancelarii o którą pytałaś. Takich miejsc jest wiele, mi siostra poleciła kiedyś kancelarię prawną Meritum i skorzystałem z ich usług, najpierw przez e-formularz internetowy a później osobiście i się nie zawiodłem (była to sprawa o odszkodowanie po wypadku samochodowym).
Nie mam porównania do innego miejsca, ale jeśli moja opinia będzie dla Ciebie jedynym punktem zaczepienia to polecam z czystym sercem.

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka2

Wysłałam do nich zapytanie przez e-formularz na stronie www.meritumodszkodowania.pl i dostałam bardzo konkretną pomoc, umówiłam się na spotkanie na al. Kościuszki i wizyta sprawiła na mnie ogromne wrażenie na plus. Jestem w trakcie uzyskiwania odszkodowania i myślę, że wszystko jest na dobrej drodze. Dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...