Skocz do zawartości
Forum

Jedwab do włosów


Gość Jasmi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stosowałam na moje zniszczone włosy, ale nie zauważyłam żadnego rezultatu, miałam wrażenie, że włosy są bardziej suche, ale każdy jest inny, tak samo włos, jednemu zadziała to, drugiemu tamto. W każdym razie zrezygnowałam, a to tez dlatego ,że skład jedwabiu to same sylikony, a chciałam z nim zrezygnować :) zależy w jakim celu chcesz go używać, bo np. jest on dobry przed suszeniem, czy prostowaniem lub kręceniem włosów, ponieważ chroni przed wysoką temperaturą.

Odnośnik do komentarza

Jedwab do włosów zawiera w składzie substancje o właściwościach emoliencyjnych - tworzą one na powierzchni włosa niewidoczną warstwę ochronną, która zabezpiecza go przed działaniem czynników zewnętrznych oraz przed utratą wody.

Większość tego typu kosmetyków nie zawiera w składzie alkoholu - np. jedwab marki Joanna. Jeżeli jednak alkohol jest obecny w danym kosmetyku - najczęściej są to preparaty w formie spray'u - nie należy się go obawiać, gdyż jest to substancja lotna, która odparowuje z powierzchni włosa nie powodując jego uszkodzenia czy też wysuszenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Perlo_com_pl

Dla mnie jest rewelacyjny. Nie trafiłam nigdy na nic lepszego. Moje włosy są po nim no dosłownie jedwabiste:) Są miękkie, lekkie, a przy tym pięknie pachną. Te jedwab to na prawdę produkt godny polecenia. Ja stosuje go już ładnych parę lat i jestem mega zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Polecam wypróbować maseczkę do włosów, stosuję te od Bielendy i działa świetnie. Wcześniej miałam problemy z suchą skórą i kupiłam sobie na spróbowanie kremik water balance od nich, od tego czasu kupuje praktycznie tylko ich kosmetyki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...