Skocz do zawartości
Forum

Urinoterapia przy trądziku


Gość ofelia1

Rekomendowane odpowiedzi

Urynoterapia to rzecz dla odważnych-na jednych działa,na drugich nie.Żeby pić,nie trzeba być hardcorem,sami wiemy co jemy.Przed stosowaniem zewnętrznie i wewnętrznie należy zbadać mocz,pić dużo herbatek-melisa,mięta,ziołowe-nie będzie miał kiepskiego zapachu i smaku.Owszem,są to niepotrzebne produkty przemiany materii,ale głownie chodzi tu o mocznik,który może też być wytwarzany sztucznie-wiele kosmetyków go posiada.Najlepiej pogadać z kimś,kto już stosował urynoterapię i może coś więcej na ten temat powiedzieć.

To nie są zabobony,znam kilka osób,które w taki sposób wyleczyły się z trądziku,kurzajek,miały zdrową cerę i grube,błyszczące włosy,więc coś w tym musi być.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Masakra. Może lepiej nie pić tylko stosować zewnętrznie na twarz...:) OK wiem w jakiej jest się desperacji, kiedy zmiany trądzikowe nie poddają się leczeniu. Sama wypróbowałam kilka nieskutecznych terapii - głównie cudowne kosmetyki reklamowane w TV. W końcu poszłam po rozum do głowy i znalazłam dobrego dermatologa. Leczenie trądziku u mojej Pani dr to nie tylko leki trzeba pomyśleć o diecie, aktywności fizycznej, kosmetyce czyli niełatwa droga do sukcesu ale wolę to niż urynoterapię...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...