Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na depilację bikini


Gość mamamuminka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamamuminka

poradźcie mi proszę jakie znacie skuteczne sposoby na depilację bikini...denerwuje mnie już to, że muszę się codziennie golić maszynką (nie znoszę jak włoski odrastają po 2 dniach bo to swędzi i od razu skóra robi się podrażniona).zastanawiałam się nad woskiem, ale mam pewne obawy czy to dopiero nie podrażni skóry...Może znacie jakiś skuteczny sposób, żeby bez podrażnienia efekt utrzymał się na dłużej?

Odnośnik do komentarza

Witam,
raz w życiu ogoliłam bikini maszynką. Wolę trochę pocierpieć przy depilacji bo efekt utrzymuje się znacznie dłużej - u mnie około 2 tygodnie, włoski odrastają bezboleśni i znacznie słabsze.
Spróbuj pasty cukrowej. Możesz ją kupić już gotową albo zrobić sama w domu tyle tylko, że nie zawsze wychodzi. Robię ją od 3 lat i za każdym razem nie mam pewności czy wyjdzie taka jak powinna :)
Zalety tej depilacji... hmm chyba największą zaletą są składniki pasty (woda, cukier, cytryna) i fakt, że nie ciągnie za skórę bo się do niej nie klei w przeciwieństwie do wosku. Pastę nakłada się "pod włos" a depilacja przebiega zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa co również minimalizuje ból.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...