Skocz do zawartości
Forum

Uczesanie przy wystopniowanych włosach do ramion


Gość Mala

Rekomendowane odpowiedzi

zaczesz włosy do tyłu odchyl głowe do tyłu i złap jak do kucyka włosy na samym czubku głowy. zwiń je tyle ile sie da w jedną stronę i na dole to co Ci zostanie podczep spinkami i schowaj pod ten koczek jesli beda wystawaly to wystaw je z boku i wtym miejcu wepnij jakas roze. A z przodu troche grzebieniem potargaj zeby nie bylo ulizane :P
takie coś powinno wyjść:
LINK
LINK
to jest szybka fryzura ale musisz dobrze wsuwki powkladac zeby sie nie rozpadła

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

ta fryzura zajmuje 5 minut zeby ja uczesac cala sztuka twki w tym zbey dobrze powsuwac spinki zeby ise nie rozleciala mozesz to robic na wlosy z pianka wtedy beda sztywniejsze naprawde to nic wielkiego tylko tak wyglada i o to chodzi :P tylko pamietaj musisz przechylić głowe do tyłu i złapać włosy na samym czubku głowy i mocno skręcać np. w lewo zawijac sie w rulon i koncuwke schować pod spód ale juz po upieciu albo jak wystaja Ci wloski na dole to wczep cos ładnego

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

ja mam:
zrób przedziałek z boku zczesz włosy do tyłu zrób wysoko kucyka a to co wystaje z kucyka natapiruj pokręć lokówką, aby kazde pasmo było inne taki nieład wystający z kucyka. Fajnie to wygląda sama czasem tak robie.

albo:
zrób kucyka nisko nad samym karkiem i ściągnij gumkę ze 3 cm niżej. w przestrzeni miedzy gumką a głową zrób dziure palcami i kucyka podnies do gróry i przepleć przez tą dziure wyjdzie takie coś:
LINK

Odnośnik do komentarza

Do tej fryzury, o której pisze Sandra to trzeba mieć dłuższe włosy, bo przy takich do ramion to to się wykręca cały czas i przynajmniej mnie strasznie gryzą te włosy ściśnięte przycisnięte do szyi, zwłaszcza jak jest zima i w szaliku się chodzi.

A co powiecie na dwa warkoczyki? Zawsze mi się podobały, odmładza i zabawnie wygląda, trochę jak u małej dziewczynki, ale naprawdę niektórym to bardzo pasuje :) Tylko jak włosy sa mocno postopniowane to włosy będa wychodziły z warkoczyków i wtedy co chwilę trzeba poprawiać, to juz mniej fajne.

A stara dobra prostownica? Niby rozpuszczone włosy, ale zawsze fryzura bardziej elegancka.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Może nosisz za luźne gumki? Ja jak mam luźniejszą to też lecą, ale jak wybiorę taką twardszą lepiej ściągającą gumkę to się utrzymuje. Tylko że te twardsze gumki sa gorsze dla włosów, bo takie ściśnięte włosy się bardziej niszczą. Można też spróbować utrwalić fryzurke lakierem, może umocnić usuwkami?

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...