Skocz do zawartości
Forum

Tatuaże u kobiet


Gość Goya

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o ozdabianiu ciała poprzez tatuaże u kobiet? Czy to dodaje atrakcyjności czy zabiera?Na ogół wytatuowane są dziewczyny z różnych subkultur, np. rockmenki, natomiast bardziej modne sa tatuaże u mężczyzn i nie wzbudzają tyle kontrowersji co u kobiet, jak myslicie? Ja chcialabym sobie wytatuowac przed ramię ale moja mama mówi że to wulgarne i nie przystoi dziewczynie,a le przecież wiele artystek ma wiele tatuazy i to duże i kolorowe. Co o tym sądzicie, warto się tatuować? Doda uroku czy oszpeci?

Odnośnik do komentarza

Mnie się strasznie podobają wyautowane plecy. Jakiś duży tatuaż np paw lub tancerka albo gejsza. Widziałam takie w tv w maiami link. Strasznie mi się to podoba. Tatuaż po za tym musi pasować wielkością i charakterem do kobiety która go nosi.

Odnośnik do komentarza

rasputin przeciez to oczywiste ze są podziały w społeczenstwie i nie mówi mi ze w to nie wierzysz wystarczy wyjsc na ulice i znajdziesz conajmniej 3 warstwy społeczne. tylko ze zwaz na to ze profesjonalny tatuaz robi sie w studio a takie dziewuchy z gromadką dzieci i chłopakiem pijakiem raczej do studio nie pojda wiec tatuuja się u znajomych itd dlatego ich tatuaze są beznadziejne

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...