Skocz do zawartości
Forum

Na przesuszoną skórę, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:)


Rekomendowane odpowiedzi

hej! Jestem po kilku wizytach u kosmetyczki, gdzie zaserwowałam sobie kwas mlekowy na twarz. Kuracja była intensywna i została mi po niej przesuszona skóra;// Kosmetyczna sprzedała mi info o b dobrym kremie - Dermogal. Marki GAL. Czy ktoś wie może, gdzie nabyć taki specyfik? Na stronie nie ma sklepu online;//
M

Odnośnik do komentarza

Żeby efekt po zabiegu kosmetycznym był długotrwały, należy regularnie stosować odpowiednie kosmetyki podtrzymujące działanie. Ja używam kremu silnie nawilżający, bazującego na organicznych składnikach marki organicseries, który doradziła mi kosmetyczka. Dowiedz się, czy w okolicy Twojej nie ma gabinet, który na tych kosmetykach pracuje. Jak jest to udaj się tam i skonsultuj z kosmetyczką. Naprawdę warto, bo są to bardo dobre ekologiczne kosmetyki w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza

W celu podtrzymania efektów można dodatkowo zastosować kurację wykorzystującą kosmetyki zawierające w składzie kwasy owocowe o stężeniu powyżej 10%. Oczywiście bezpośrednio po peelingu wskazane jest stosowanie jedynie kosmetyków nawilżających, natomiast dopiero po 2-3 tygodniach można dodatkowo włączyć terapię kosmetyczną, o której wspomniałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...