Skocz do zawartości
Forum

Czy lubicie ozdoby z bursztynu?


Gość Ksiezniczka20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ksiezniczka20
Czy lubicie nosić ozdoby z bursztynu? Dla mnie nie ma piękniejszej biżuterii niż srebrne ozdoby z bursztynem. Wspaniałe połączenie. Bursztyn jest takim wyjątkowym kamieniem dla mnie, ma w sobie niepowtarzalny czar...
Odnośnik do komentarza
Gość karramba

Coś w tym jest, że bursztyn jest trochę staromodny, mnóstwo jest na przykład broszek z bursztynem. Ale niektóre firmy jubilerskie wprowadziły piękne, bardziej nowoczesne kolekcje. przykład Apart ma (miał?) fajne bransoletki. Znaczy, ze można. Mnie, w zależności od stylizacji. bardzo się bursztynowa biżuteria podoba.
http://bi.gazeta.pl/im/2/6363/z6363022X.jpg

Odnośnik do komentarza
Bursztyn to chyba jeden z tych kamieni, który nigdy nie wyjdzie z mody, przynajmniej w naszym kraju. Nie da się ukryć, że jest coraz droższy - dobrze obrobiony kamień, w odpowiedniej oprawie może kosztować bardzo dużo. Sama mam kilka wisiorków i pierścionków z tym kamieniem.
Odnośnik do komentarza
Hmmm ja sama nie wiem, nie jestem przekonana. Sam bursztyn jako kamień podoba mi się bardzo, a jako biżuteria, owszem, ale tylko na dojrzałych kobietach. Dla młodych dziewczyn i młodych kobiet jest zbyt elegancki moim zdaniem i zbyt poważny
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
Niektóre wyglądają całkiem ciekawie, jednak dla mnie biżuteria z bursztynami kojarzy się jedynie z kiczowatymi wisiorkami na straganach w turystycznych miejscowościach. Rzadko kiedy można znaleźć coś ciekawego.
Odnośnik do komentarza
Gość aluta200
A ja uważam, że ozdoby z bursztynu są bardzo ciekawe i bardzo ładnie wyglądają, szczególnie jeśli ktoś jest opalony. Przyznam jednak, że tego rodzaju dodatki również nie pasują do końca do mojego stylu.
Odnośnik do komentarza
Gość arcticone
Bursztyn to mój ulubiony kamień :) jestem w nim totalnie zakochana. Piękny kolor i fakt, że to natura ma swój urok. Najbardziej podobają mi sie bursztyny z różnymi stworzonkami w środku, ale to już strasznie drogie kamienie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...