Skocz do zawartości
Forum

Codzienne suszenie włosów


Gość Tomek Z

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie rano, przed wyjściem z domu suszę włosy stawiając sobie grzywkę. Suszenie to nie trwa zbyt długo (w sumie to może z minutę). Czy coś takiego jest bardzo szkodliwe dla moich włosów?

Mam jeszcze pytanie czy jest może jakiś żel do włosów dzięki któremu włosy ułożyły by mi się tak jak ja bym chciał, ale nie byłoby widać żadnego efektu w postaci np. mokrych, ciężkich włosów czy coś w tym rodzaju? Aby moje włosy wyglądały tak jak zawsze, tyle by były inaczej ułożone (bo w razie czego zamiast suszarki używałbym żelu).
Odnośnik do komentarza
Dorota84 napisał/a:
Zawsze można używać szamponów chroniących przed ciepłem prostownicy czy suszarki, wtedy takie ciepło nie bedzie szkodliwe. Zobacz w rosmannie, toni&guy ma takie kosmetyki

A tak, faktycznie widziałam w rosmanie. Teraz taka zimna pora, suszara chodzi non stop, może warto pomyśleć.
Odnośnik do komentarza

Widziałam ostatnio w ofercie Philipsa suszarki z jonizacją. Czy słyszeliście coś o tym? Od koleżanek słyszałam, że prostownice z funkcją jonizacji są lepsze i mniej niszczą włosy. Czy przy suszarkach będzie podobnie? Czy ktoś z tego korzystał i wie czy to się sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Gość Melania92
Ja mam teorię że elektryzują się od szalika, czapki i ogólnie sztucznych materiałów... No najgorzej jak jeszcze rano sie spieszę i mocno suszę włosy, to już w ogóle potem mi się strasznie elektryzują, jakaś masakra... Zaczęłam używać olejku arganowego 3 w 1 z bielendy, może coś pomoże, dam znać :)
Odnośnik do komentarza
Melania92 napisał/a:
Ja mam teorię że elektryzują się od szalika, czapki i ogólnie sztucznych materiałów... No najgorzej jak jeszcze rano sie spieszę i mocno suszę włosy, to już w ogóle potem mi się strasznie elektryzują, jakaś masakra... Zaczęłam używać olejku arganowego 3 w 1 z bielendy, może coś pomoże, dam znać :)


mi pomagal ten 3 w 1, testuj bez obaw :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...