Skocz do zawartości
Forum

Sposob na lsniace wlosy dla faceta


Gość kolmen16

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kolmen16
Czesc !!! Ostatnio zauwazylem u kolegi ze ma fajnie zadbane lsniace wlosy no i tez chcialbym takie miec a glupio pytac sie kolegi o takie rzeczy:D Wiec zwrocilem sie do was co zrobic aby miec lsniace wlosy??
Odnośnik do komentarza
to powiem w skrucie. myj wlosy (nawet codziennie jesli szybko staja sie nieswieze) szamponem do wlosow przetluszczajacych sie. podczas mycia nie drap glowy (bo to pobudza wydzielanie loju) tylko masuj. nie gladz wlosow bez potrzeby. stosuj odzywki lub maski na wlosy (np. elseve energia i blask-super nablyszcza wlosy). unikaj odzywek bez splukiwania. no i wiadomo ze jak sie nosi czapke to wlosy sa pozniej przyklapniete i wygladaja na nieswieze ale z tym to juz sie nie da nic zrobic. jesli potrzebujesz wiecej wskazowek to pisz:D cheetnie pomoge
Odnośnik do komentarza
aha, moge ci z szamponow szczerze polecic palmolive (taki z ekstraktem z cytrusow w zoltej butelce). po jego uzyciu wlosy dlugo wygladaja swiezo i lekko gdyz jest to szampon dla wlosow przetluszczajacych sie. a odzywke z innej serii mozesz takze stosowac przy okazjii. pamietaj tylko ze te kosmetyki ktore sa wzbogacone ekstraktami z cytrusow swietnie nadaja sie do wlosow tlustych i super nablyszczaja wlosy. slyszalam tez ze mozna stosowac taka mocno nablyszczajaca plukanke. nalezy do szklanki letniej wody wycisnoc sok z polowki cytrynu i polac nia wlosy (po wczesniejszym umyciu szamponem). nie splukiwac:smilewinkgrin: jesli ci sie to na cos przyda:lol:
Odnośnik do komentarza
hmm...nie jestem ekspedientka w drogerii wiec nie wyprobowalam wysztskich kosmetykow ale ta odzywka ktora ci polecilam wczesniej czyli elseve (ten w rozowej butelce) nabluszcza wlosy wlasnie dlatego ze po jej (kilkakrotnym) uzyciu wlosy staja sie gladsze. dobry jest jeszcze szmpon nivea haire care intense repair (no i cudnie pachnie) i gliss kur polysk jedwabiu (odzywka do wlosow matowych ktora takze wygladza luski wlosa). pytanie tylko czy chodzi ci zeby wlosy byly gladkie(czyli nie rozdwajaly sie i byly gladkie w dotyku) czy tez o to by byly proste?
Odnośnik do komentarza
aaa no to te ww:D a jesli chcesz miec podtrzymywany i duzo wiekszy efekt niz po uzyciu jednego kosmetyku to kup sobie szampon, odzywke i maske (zalezy jaka masz dlugosc wlosow) elseve (ten taki rozowy). bedziesz mial gladziutkie i takie fajne w dotyku wlosy a do tego beda slicznie sie blyszczaly
Odnośnik do komentarza

ha, no ba. po to jest forum :P ja polecam ze swojej strony szampony pantene pro-v amino-s. też jest odżywka bez spłukiwania i też sa poniej włosy lśniące, ale tak zdrowo a nie że tłusto :P no i nawet po tym jak się czapke zaloży i zdjemie to się nie puszą i wyglądają ok :)

Odnośnik do komentarza
tak to i ja bym chciala:lol: a co do tych odzywek bez splukiwania to nie nadaja sie dla wlosow przetluszczajacych sie bo bardzo je obciazaja i wlosy jeszcze szybciej sa nieswieze. ale ostatnio w rossmanie widzialam ze sa takie fajne odzywki bez splukiwania w spreyu. moze byly juz wczesniej tylko ja taka cofnieta jestem ale jak dla mnie to rewelacja.:yes:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...