Skocz do zawartości
Forum

suche,matowe włosy.


Gość justyna434

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justyna434
Witam.
Mam bardzo suche,łamliwe i matowe włosy,ponieważ od 1 roku używam prostownicy.Ostatnio odłożyłam prostowanie włosów do czasu aż zregenerują mi się włosy.ILE TO MOŻE POTRWAĆ?. Jak odbudowac włosy i czego do tego uzywać? Mm śr. długości włosy,a chciałabym je zapuścić jeszcze z 10 cm.,ale b.wolno mi włosy rosną.Jak przyśpieszyć wzrost włosów?. prosze o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Gość Klubbinggirl
Mam taki sam problem. Przez prostownice straciłam okolo 5cm włosów.
Co miesiac podcinam końcówki ale to nic nie daje :(
Prostownice odłożyłam już dawno ale nie regenerują mi się wogole :(
Spróbuję jedwabiu.
Odnośnik do komentarza
Gość elasaidai
Witam też miałam ten problen ,zniszczone włosy od prostownicy a dodatkowo jeszcze rozjaśniam je ,wypadały mi jak szalone ,w tej chwili jestem już przy końcu wybierania suplementu Maxi Krzem ,kuracja trwa 20 dni ale ja zrobiłam sobie podwójną ,jestem na 37 kapsułce i włosy mam już lśniące i mocne ,dodatkowo wzmocniły mi się paznokcie .efekt stosowania Maxi Krzemu widoczny był juz po 3 tygodniach ,dodatkowo może dodam że jest on oparty na ekstraktach z pędów bambusa .polecam i pozdrawiam;)
Odnośnik do komentarza
Gość kamil_ka2
justynko, przede wszystkim spalone końcówki musisz podciąć wtedy włosy zaczną oddychać dzięki czemu będą szybciej rosnąc, do tego dobrze by było gdybyś wybrała się do drogerii i poszukała różnych szamponów, odżywek i zaczeła je stosować regularnie. Na porost włosów polecam jakieś witaminki, ale o to już dopytaj się w aptece na pewno coś dostaniesz.
Odnośnik do komentarza
polecam szampony i odzywki firmy Chihtsai, jest wiele produktow dla takich wlosow. Sedno tkwi w tym ze wiele szamponow wysusza wlosy i skore glowy .Kosmetyki dopiero sie pojawiaja w Polsce, jesli bedziesza chciala pomocy to prosze o kontakt stocklots@interia.eu, chetnie pomoge
pozdrawiam'ej
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...