Skocz do zawartości
Forum

Naturalne metody powiększenia biustu


Gość marena55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ElizkaEwa
anolek0017 napisał/a:
o wiele wiekszy?? to chyba nie ma takiego sposobu, ale staniki push-ap bardzo ladnie powiekszaja, sama je nosze to polecam, jestem zadowolona.


Nie masz racji: dobrze dobrany rozmiarowo miękki stanik na fiszbinach daje co najmniej podobny efekt niż źle dobrany push up (a takie nosi większość kobiet):
stanikomania.blox.pl/2008/05/Wypchniecie-czy-upchniecie-czyli-push-up-na.html

a może wręcz zdziałać cuda:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=74053799&a=74063906

Polecam kalkulator rozmiarów: www.bra-fitter.prv.pl/i forum-skarbnicę wiedzy: www.malobiuściaste.prv.pl/
Odnośnik do komentarza
ja nie wiem, czy można piersi powiększyć nie operacyjnie. No chyba, że kupimy sobie świetny push up to może to być jakieś wyjście, ale nic innego mnie nie przychodzi do głowy jak tylko operacja.
Na stronie kliniki IQ Medica czytałam o tym, że piersi można powiększyć za pomocą kwasu hialuronowego. Czy któraś z was może miała robiony taki zabieg ?? I może się ze mną podzielić wrażeniami ??
Odnośnik do komentarza
Gość karolinka1985

Dokładnie. Jest nie operacyjne powiększanie piersi. Kwas hialuronowy oparty
na opatentowanej technologii, stosuje się w zabiegach przywracania objętości,
konturowania i ujędrniania ciała. Efekty są naprawdę widoczne. :yes: Jeden z salonów który wykonuje te zabiegi botox Częstochowa.

Odnośnik do komentarza
Bardziej naturalną metodą powiększania piersi jest pozyskiwanie tłuszczu odessanego z naszych niedoskonałości. Taki zabieg jest nowością na naszym rynku. Nazywa się Body Jet. Wykonuje sie go często z jednoczesną reimplantacją (czyli wstrzykiwaniem naszego tłuszczu do piersi) Sporo osób poddało sie temy zabiegowi. Czytałam opinie na necie. Efekty są szybkie, a robi się to w znieczuleniu miejscowym. Moja klientka zrobiła ten zabieg, a efekt przeszedł nawet jej oczekiwania. Cena jest spora, ale dla takich efektów raczej warto.
Odnośnik do komentarza
Gość Panda0x0
zgadzam się z aldente. Jest to bardzo dobra i coraz bardziej popularna metoda. Sama mam już taki zabieg za sobą dzięki mojej koleżance, która mi powiedziała, że jest taka możliwość i nawet poszukała informacji w necie. Z kolei koleżanka mamy poleciła mi świetną klinikę. Więc właściwie wszystko za mnie zrobiły :) no, oprócz płatności oczywiście :P
Miałam podobny problem - bardzo małe piersi. Powiększyłam je więc tłuszczykiem pozyskanym z ud (które z kolei miałam troszkę za "duże"). Jestem baaaaardzo zadowolona z efektu!
Odnośnik do komentarza
Jest na to sporo sposobów, ale na pewno najlepiej przed podjęciem decyzji udać się do specjalisty na konsultację. Możesz pójść na przykład do dr Osucha, przyjmuje on w warszawskim Lasermedzie. Jest on naprawdę dobrym profesjonalistą i na pewno wybierze idealną metodę dla Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Ale faktycznie tabletki działają. Przynajmniej na mnie. Od kiedy łykam Bustello muszę nosić jeden rozmiar stanika większy. Na ulotce jest napisane, że przez napięcie skóry i kształtu piersi optycznie wydają się większe, ale w rzeczywistości one są większe :) Nawet mój mąż tak stwierdził
Odnośnik do komentarza
oj nie wiem dlaczego, ale nie wierzę w to, żeby piersi mogą być większe od tabletek, albo od ziół. Poza tym jak napisałaś o tym, że na ulotce jest napisane, że piersi mogą być optycznie większe, a Ty uważasz, że one są w rzeczywistości większe to może to jest jakiś efekt placebo?? Jak dla mnie jedyną metodą na powiększenie piersi z tych naturalnych to ciąża. Wtedy piersi na pewno będą większe, a z innych metod to do wyboru mamy silikon, macrolane, albo wstrzyknięcie tłuszczu. Najlepiej jak się już będziemy decydować na powiększanie piersi udamy się do dobrego lekarza, jak doktor Piotr Osuch, żeby opowiedział jakie są możliwości każdej z tych metod i jakie mogą być zagrożenia, no też, żeby wybrał najlepszą dla nas metodę.
Odnośnik do komentarza
Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór takich suplementów. Ja akurat biorę od niecałych 4 miesięcy, zdecydowałam się na nie ze względu na wygląd piersi po ciąży, ale na pewno na małe piersi też fajnie działają.:)
Jeśli skład Twoich tabletek jest ziołowy to działają one na zasadzie fitohormonów (hormony roślinne), które jak w okresie dojrzewania nasze hormony kobiece, wpływają na powiększenie piersi. Także jest to zwykła biologia, a nie jakieś cuda.
Jednak nasze hormony w okresie dojrzewania, podobnie jak i te fitohormony działają w odmienny sposób na każdy organizm, dlatego u jednych kobiet piersi urosną szybko , a inne na swoje efekty będą musiały poczekać dłużej.
Dużo też zależy od tabletek, które wybrałaś i intensywności kuracji na którą się zdecydowałaś (podstawowa czy intensywna).
Odnośnik do komentarza
Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.
Odnośnik do komentarza
Ja ćwiczyłam, pływałam żabką, robiłam damskie pompki itd niestety biust sie nie powiększył. Oczywiście zrobił się fajny, podniósł się ujędrnił, jednak z biologicznego punktu widzenia kobiecy biust jest zbudowany z tłuszczyku, więc ćwiczenia nie spowodują jego powiększenia. Zadziałają na zewnętrzne warstwy mięśni przez co jest efekt podniesienia i ujędrnienia.
Odnośnik do komentarza
tak słyszałam i o serum i też o tabletkach, ale jakoś tak nie za bardzo jestem przekonana do tego, żeby było ono skuteczne. Może jest nie wiem nie sprawdziłam, więc nie mogę się za bardzo wypowiedzieć, ale tak na logikę to w sumie ciężko mi to ogarnąć. Co do metod na powiększanie biustu nie wiem, czy są jakieś naturalne, ale myślę, że najbardziej skuteczne jest to, żeby udać się do dobrego plastyka jak Osuch i porozmawiać na temat takich metod. Tylko też trzeba się zastanowić nad tym, jak bardzo chcemy piersi powiększyć i która opcja będzie dla nas najlepsza.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...